Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
29993
Players nickname
Novak Stupar
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 5, 2024
Time
23:50
Proofs
https://gta5grand.com/forum/posts/2472409/

Novak Stupar

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
18
Dobar dan, Poštovana administracijo.Ja sam dobio ban na 9999 dana zbog navedenog razloga.Mnogo mi je žao,shvatio sam gde sam pogrešio i siguran sam da se ništa slično neće ponoviti.Ovo mi je omiljena igrica i jedina koji igram.Pošto sam jos u školi jedva sam čekao raspust da bih mogao da igram,a nažalost sad nemogu.Molio bih administraciju svim srcem i sve dobre ljude sa dobrom voljom.Da pokusaju da me unbanaju.Ja znam da sam kriv i sve to da scam zalbe nisu appeable.Ali molim Vasss.Uradio bi bilo šta da se to desi.Nije mi prvi put da pisem zalde,jer stvarno mnogo bih voleo da ponovo mogu da zaigram na ovom serveru.Hvala u napred celoj administacij.Svoj posao rade savrseno,još jednom se izvinjavam za ono što sam uradi.Nadam se lepim vestima.Pozdrav!!!Nadam se da je napisana u dobrom formatu.
 

Novak Stupar

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
18
Jel mozete samo da mi kazete ako cete vec da odbijete kao i svaki put. Jel postoji neki drugi nacin za unban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom