Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52436
Players nickname
Vetkoo Escobarr
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 6, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=V1GOSqpVjC4&t=3s

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
181
pov sam isekao jer bi trajao previse ubacio sam samo najvaznije delove.
Vidi se na pocetku pova u 00:50 sec neki treci glas ali se nevidi lik posle toga sam se udarao sa ovim likom i vidi se kako se samo zuti auto stvorio pa posle par sekundi kako ulazim na teniski teren i na ulazu se stvori zuti auto pa malo posle toga opet se stvori isti auto ko nov bez ogrebotine na ulazu bez ikoga unutra, pa ja pokusavam da udjem u auto i samo me prebaci u moj auto i nemogu da izadjem pa sam uradio f1 pa sam se vracao na to mesto i ugledam taj auto pa sam ga ispucao i probusi gume da vidim hoce li se opet stvoriti.nakon toga dolazim ispred banke i krecem da gledam pov da vidim sta se desilo i samo cujem kako me neko doziva.Ulazim natrag u grand i nema nikoga ali je tu zuti auto ko nov pa izadjem iz auto pa me doziva isti glas kao na pocetku pova ali nema nikoga,pa mi u 6;25 min daje legitimaciju i pise da mi daje id 0 pa on odlazi i samo se auto pali bez ikoga ja pokusavam da udjem ali me izbacuje i samo odjednom auto nestane.
Molio bi administraciju da lepo pogleda jer ovo nije nista cisto.
 
Last edited:

Vetko Escobar

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
181
pov sam isekao jer bi trajao previse ubacio sam samo najvaznije delove.
Vidi se na pocetku pova u 00:50 sec neki treci glas ali se nevidi lik posle toga sam se udarao sa ovim likom i vidi se kako se samo zuti auto stvorio pa posle par sekundi kako ulazim na teniski teren i na ulazu se stvori zuti auto pa malo posle toga opet se stvori isti auto ko nov bez ogrebotine na ulazu bez ikoga unutra, pa ja pokusavam da udjem u auto i samo me prebaci u moj auto i nemogu da izadjem pa sam uradio f1 pa sam se vracao na to mesto i ugledam taj auto pa sam ga ispucao i probusi gume da vidim hoce li se opet stvoriti.nakon toga dolazim ispred banke i krecem da gledam pov da vidim sta se desilo i samo cujem kako me neko doziva.Ulazim natrag u grand i nema nikoga ali je tu zuti auto ko nov pa izadjem iz auto pa me doziva isti glas kao na pocetku pova ali nema nikoga,pa mi u 6;25 min daje legitimaciju i pise da mi daje id 0 pa on odlazi i samo se auto pali bez ikoga ja pokusavam da udjem ali me izbacuje i samo odjednom auto nestane.
Molio mi administraciju da lepo pogleda jer ovo nije nista cisto.
i samo da kazem da je vlasnik auta kicked familija
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
472
pov sam isekao jer bi trajao previse ubacio sam samo najvaznije delove.
Vidi se na pocetku pova u 00:50 sec neki treci glas ali se nevidi lik posle toga sam se udarao sa ovim likom i vidi se kako se samo zuti auto stvorio pa posle par sekundi kako ulazim na teniski teren i na ulazu se stvori zuti auto pa malo posle toga opet se stvori isti auto ko nov bez ogrebotine na ulazu bez ikoga unutra, pa ja pokusavam da udjem u auto i samo me prebaci u moj auto i nemogu da izadjem pa sam uradio f1 pa sam se vracao na to mesto i ugledam taj auto pa sam ga ispucao i probusi gume da vidim hoce li se opet stvoriti.nakon toga dolazim ispred banke i krecem da gledam pov da vidim sta se desilo i samo cujem kako me neko doziva.Ulazim natrag u grand i nema nikoga ali je tu zuti auto ko nov pa izadjem iz auto pa me doziva isti glas kao na pocetku pova ali nema nikoga,pa mi u 6;25 min daje legitimaciju i pise da mi daje id 0 pa on odlazi i samo se auto pali bez ikoga ja pokusavam da udjem ali me izbacuje i samo odjednom auto nestane.
Molio mi administraciju da lepo pogleda jer ovo nije nista cisto.
Pov Nije Validan jer je EDITOVAN.

Pozdrav od Mex-a
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
224
Pa to se desava nekad ne vidis lika a cujes ga, i obrnuto vidis a necujes. samo sto on nije znao da ima taj problem stobom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom