Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Biba Kristall

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Feb 4, 2024
Messages
44
Informacije

1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 6-10h
5. Vaš Discord: biba_kristal
6. Vaše ingame ime: Biba Kristal
7. Vaš ID: 33398

Dodatne informacije
1. Lider za:
LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Hocu biti lider, zato sto sam dugo na proektu imam dovoljno iskustva. Mislim da treba da mi se da sansa da budem lider LSPD-a.
-Imam iskusan HC team, te tako cu da izguram 2 mandata te ce biti bez nijednog warna.
-Spored mene LSPD je vazna organizacija i cu se potruditi da tako ostane. Te tako ako postanem lider LSPD-a potrudicu se da bude sto veci RolePlay.
-Moja prva organizacija je LSPD te tu sam prvi put bio High Commanda. Tako sam stekao dovoljno iskustva da vodim organizaciju.
-Moja najveca prednos je aktivnost i uvek cu biti tu kome cu biti potreban.

-Ocu biti lider ove organizacije da naucim nove clanove kako je u State-u. Svakoga cu nagradzivati sa rank up-om i bonusima.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Svako ko oce da udze u LSPD mora dobro poznavati pravila grada.
-Svako ko oce da udze u LSPD mora da ima OCC 13godina, a IC 12godina.
-Svako ko oce da udze u LSPD mora da ima Vojnu legetimaciju. Te tako ce uvek biti spremni za talacke, banke, nosac i drugo.
-Ispitivanje bi samo odrzavao samo preko Discord.
-Unutar organizacije toksicnost ce biti strogo zabranjena. Isto tako toksicnost nece postojati prema drugih organizacija
-Trudicu se da imamo komunikaciju izmedzu State-a kako bi odradili dobre akcije.
Rankovi:
------------------------------------------------------------------------------------
HIGH COMMAND
------------------------------------------------------------------------------------

30 Nacelnik
29 Zamenik Nacelnika
28 Assistent Nacelnika
27 Chief of Staff
26 Komandir Stanice
25 Kapetan Stanice
------------------------------------------------------------------------------------
HIGH STAFF
------------------------------------------------------------------------------------

24 Komandant S.W.A.T.
23 Glavan Inspektor
22 Zam. Komandant S.W.A.T.
21 Zam. Glavnog Inspektora
20 Narednik
19 Vodja Patrole
18 Zam. Vodja Patrole
------------------------------------------------------------------------------------
STRUKTURA
------------------------------------------------------------------------------------
17 Instruktor
16 Stariji Inspektor
15 Inspektor
14 Mladji Inspektor
13 S.W.A.T. Operativac
12 S.W.A.T. Snajper Team
11 S.W.A.T. Vazdusni Team
10 Visi Saobracajac
9 Saobracajac
8 Mladji Saobracajac
7 Visi Policajac
6 Policajac
5 Mladji Policajac
4 Komunalni Policajac
3 Policajac na obuci
2 Suspend 24h
1 Suspend 12h


Hvala na citanju.


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom