Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
59352
Players nickname
Sergej Rostov
Suspect ID
59094
Date of violation
Jun 8, 2024
Time of violation
18:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=B8aNpaSjt_M

Sergej Rostov

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
26
Na POVu se vidi gdje na blacku lice krši pravilo G.P 6.15 pucajući na mene bez brojanja i pravog RP razloga, dok sam htio iznajmiti tezgu.
 

ᴋɪʟʟᴀ

32317
Player
Joined
May 15, 2024
Messages
52
povlaci zalbu druze sta ti imas od toga sto te ubio respawn si se u bolnici i tjt, lik je nov treba da mu obljasnis posle toga da to ne radi a ne da ga kacis...
 

Sergej Rostov

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
26
stavi P.Z.Z. 1.1
mogu i to, ali isto tako je G.P 6.15 neka admini odluče. Nije na meni hvala svakako na prijedlogu. Ako oni kazu ja mijenjam naslov teme odmah. Svakako dobija istu kaznu
povlaci zalbu druze sta ti imas od toga sto te ubio respawn si se u bolnici i tjt, lik je nov treba da mu obljasnis posle toga da to ne radi a ne da ga kacis...
A sigurno je neki tvoj prijatelj kad ga ovako braniš, Po ID se vidi da je stariji od mene. Pa opet znam pravila neka viša od njega bez da me iko učio. Ušao sam na forum i čitao sam i igrao sam prije SAMP na RP pa sam i znao neka pravila. To što se on nezna ponašati i pucaju ga neki kompleksi da u igrici izigrava RAMBA nije moj problem. Zato postoje admini koji se bave ovakvim problemima i donose red. Njegov je problem što ga nitko ne uči kad se ovaku osobu ne moze ništa naučiti. Da su ga zanimala pravila on bi ih se sam potrudio nauciti. LP! a sad ostavi admine da donsesu odluku o dotičnom gospodinu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom