Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Blood Street Gang | Strahinja Bomba

Rejected
Status
Not open for further replies.

Miske_00

Player
Player
Joined
Jun 7, 2023
Messages
15
Informacije

1. Vaše ime IRL : Strahinja
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosjek online po danu : 6-8 h
5. Vaš Discord : _death_sky_
6. Vaše ingame ime : Strahinja Bomba
7. Vaš ID : 42717

Dodatne informacije

1. Lider za : Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
Ovim putem se prijavljujem za poziciju lidera organizacije Bloods Street Gang. Verujem da imam potrebno znanje, iskustvo i strast da uspesno vodim ovu organizaciju.
Imam dosta iskustva u ghetto podrucju i u bandama, sto mi je omogucilo da steknem duboko razumevanje izazova s kojima se susrecu organizacije u ovom sektoru.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Kao lider organizacije, moj cilj je osigurati da organizacija postigne svoje ciljeve, a istovremeno da se clanovi organizacije osecaju motivirano i ukljuceno u rad organizacije.
Verujem u transparentu komunikaciju i radim na stvaranju ugodne radne atmosfere koja podstice inovacije i kreativnost.

Osim toga, imam dobre organizacijske i komunikacijske vesine te sam uvek spreman preuzeti odgovornost. Takodje imam znanje i iskustvo u liderstvu i upravljanju sa ljudima.

Verujem da bih bio uspesan lider ove organizacije i jedva cekam da pruzem svoj doprinos u postizanju ciljeva organizacije.

Dobar lider po meni treba imati vestinu motivisati svoje clanove. On bi trebao prepoznati postignuca i dati nagrade ali i pruzati podrsku i ohrabrenje kada clanovi ne uspeju. Vazno je stvoriti okruzenje u kojem se clanovi osecaju inspirativno i motivisano.

Dobar lider takodje treba imati viziju za svoju organizaciju. Znam sta zelim postici i znam kako doci do mog postignuca. Pre nego sto sam se prijavio sam jasno definisao svoje ciljeve i vizije ove organizacije kako bi svi clanovi bili na istoj strani.

Hvala vam na razmatranju moje prijave!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom