Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
35910
Date of violation
Jun 9, 2024
Time of violation
19:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=2aKqlglzB4Q

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Druze nije ti spominjao roditelje, te nije bilo nista uvrjedljivo, ovo je cista namjestaljka
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Nije,neko ima i decu ovde,znas,a pod SVE T JEBEM su i roditelji,deca,bliza i dalja rodbina.Namestio je on sam sebi jer je mnogo jak,al na jeziku.
A ti si samo slabić koji se uvrijedi za svaki kurac, mislim koliko patetičan moraš bit da zapravo vjeruješ u pojam "govor mržnje", to je čista glupost, zapamti ono šta su te učili u školi. Acta, non verba!
 

Kornja Gamfer

Player
Player
Joined
Feb 7, 2024
Messages
29
A ti si samo slabić koji se uvrijedi za svaki kurac, mislim koliko patetičan moraš bit da zapravo vjeruješ u pojam "govor mržnje", to je čista glupost, zapamti ono šta su te učili u školi. Acta, non verba!
Hahahahahaha da da reci a ne dela vidi se da si recit covek cim se tvoja konverzacija svodi na vredjanje cim ne znas da spojis dve prosto prosirene recenice 🤣🤣🤣
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Hahahahahaha da da reci a ne dela vidi se da si recit covek cim se tvoja konverzacija svodi na vredjanje cim ne znas da spojis dve prosto prosirene recenice 🤣🤣🤣
Ne vrijeđam, samo ti pljujem istinu u facu. Za mene je to činjenica što sam reko, a ne neki način za vrijeđanje.
 

Andrej Wbear

🪄
Leader
Joined
Dec 29, 2021
Messages
694
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 35910 dobit će kaznu za G.P. 3.2.
  • Zabranjeno je bilo kakvo spominjanje roditelja ili rodbine.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom