Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang | Fare Kurati

Rejected
Status
Not open for further replies.

Fare Weed

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
10
Vaše ime RL: Fahrudin

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 4-5 sati radnim danom.. vikendom 7-8

5. Vaš discord: fareee7

6. Vaše ime in game: Fare Kurati

7. Vaš ID: 44145

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Već sam duže vrijeme na ovome projektu, bio sam nekoliko puta High Command u bandama, nego nikada nisam bio Crime Leader pa zelim da pokusam biti.
2.2 Imam spremne ljude za razne evente, naravno ljude sa velikim iskustvom koji bi, smatram poboljšali RP na ovome projektu i ovoj organizaciji.
2.3 Takodje moram navesti da sam dovoljno naucio o RP u ovom projektu i smatram da bih dosta dobro vodio ovu organizaciju.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Naravno da clanove koji bi bili u organizaciji i bili veoma aktivni na akcijama bi ih nagradio (novcano ili rank-upom), a takodje i one koji bi bili neaktivni bih smanjio rank ili ih eventualno izbacio.
3.2 Toksičnost nepodnosim te bi nju maksimalno kaznio bila ona IC ili OOC. smanjenjem tokšičnosti poboljšavamo odnose među članovima organizacije.
3.3 Smatram da lideri nevode dovoljno brigu o tome što im članovi rade.. članovi koji krše pravila bili bi sankcionirani.

Hvala na vremenu izdvojeno za čitanje, sretno ostalim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom