Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40224
Players nickname
Mike Djames
Administrators nickname
Stefan Whitee
Date
Jun 9, 2024
Time
22:00
Proofs
admin POV

Mike Jameson

Vlasnik dzumara
Player
Joined
Mar 8, 2023
Messages
31
Dobro vece Mujo ili Abrahame.

Pre svega nemam nista protiv senior curatora ili trenutnog lidera, ali mislim da je doslo do nepravde na inervju za LSPD zato sto je tokom mog ispitivanja meni postavljeno pitanje "Da li je dozvoljeno vadjenje iz skladista familije u privatne svrhe sa dozovolom lidera?" na koje sam odgovorio sa NE. Senior curator mi je to racunao kao gresku, i ako je na mom proslom ispitivanju za LSPD Aldin Verstappen postavio isto pitanje gde sam ja rekao DA, on mi je odgovorio da se za to se dobija perma ban. Na ispitivanju nakon tog sam bio za SAHP gde se ponovilo isto pitanje i odgovorio sam NE kao sto mi je Aldin rekao i nije mi se racunalo kao greska. Sto ima smisla jer praznis skladiste u privatne svrhe (mogucnost krsenja pravila G.P 1.7 i G.P 1.9), dok je vadjenje oruzja/opreme za evente familijarna svrha (bizz,informal,sfera,livnica,rp fabrika). Sledece pitanje "Da li sme da se koristi mitraljez, shotgun (sve vrste) i snajperi na eventima" na koje sam odgovorio da NE sme nista sem obicnog shotguna jer to dozvoljava scripta. Senior je rekao da nisam razumeo pitanje i da curator ponovi te ja da dam konacan odgovor. Gde je on na moj TACAN odgovor me naterao da dam drugi. Na sve to pitanja su bila ne razumljiva/dvosmislena i nisu bila lepo definisana. Na kraju sam imao 2.5 greske dok je Denza imao 1. Na to ne utice da mu je aplikacija prvobitno odbijena razlog off-topic na forumu, gde je postavio zalbu i dobio odgovor.
Nakon toga 6. kandidat dobija kaznu za UB te biva skinut sa liste kandidata.
Njegovo mesto, koje je moralo biti popunjeno iz nekog razloga, dobija Denza nakon sto je stavio novu/istu zalbu.
To mesto je mogao da dobije neko od kandidata bez kazni koji su bili odbijeni sa razlogom:
Imamo maksimalan broj prijava hvala vam na prijavi vise srece drugi put / Intervju je vec zakazan vise srece drugi put
Posto je zabranjeno snimanje ispitivanja ja naravno da nemam dokaze o cinjenicama vezane za ispitivanje, ali naravno imaju Curatori i Senior Curator koji su tu bili tako da bih Vas zamolio da pogledate taj POV koji sluzi za ovakve potrebe.

Hvala na izdvojenom vremenu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom