Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Marko_Laki

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
34
1. Vaše ime: Marko Laki
2. Ime administratora: Abraham Elkhabib
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dao mi odličan odgovor zašto su mi uklonili aplikaciju za lidera NG-a, šaljem mu veliki sportski pozdrav!
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
142
1. Vaše ime: Danillo Geri
2. Ime administratora: Dragan Macak i Eldar Sicario
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dragan je relativno novi administrator a vec zna dosta toga i aktivan je sto se tice tiketa, a Eldar stara garda aktivan, fin uvek tu kad treba.
 
Last edited:

djurkeceo

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
48
1. Vaše ime: Djurke Vanilla

2. Ime administratora: Aleksandar Papic

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): U roku od 2 minuta nakon posta pregledao zalbu.
 

Mike Jameson

Vlasnik dzumara
Player
Joined
Mar 8, 2023
Messages
31
1. Vaše ime: Mike Djames
2. Ime administratora: El Benz
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Admin obavlja svoju duznost veoma profesionalno
 

Daniel Vespuccii

G.O.A.T
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
213

1.Vaše ime:Daniel Vespuci



2. Ime administratora:Eldar Sicario​


3. Razlog zahvalnosti (tvrdenje):Uvek je tu da pomogne,odgovara u sekundi i izdvoja vreme da pomogne.Svaka cast i sve pohvale za njega.

 

leon budincevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
60
1. Vaše ime: Johnatan Vanilla

2. Ime administratora: Djole Alcapone i Joe Junior

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Objavio sam 3 zalbe za redom u 3 minuta i obojica su mi pregledali po jednu i Joe Junior cim je zavrsio sa jednom je odma odgovorio na drugu svaka cast!!
 

Miloje Storm

https://www.youtube.com/watch?v=nGThHT3DVGk
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
268
1. Vaše ime: Miloje Storm
2. Ime administratora: Gerito Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek tu odgovara u najbrze Vreme za razliku od Drugih Administratora
 

Jakii GG

Player
Player
Joined
Mar 20, 2024
Messages
16
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Jakii Sopranoo I 57597

2. Ime administratora: Gerito Malchiny

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):

Napravio sam pogresku (PG) za koju nisam ni bio upoznat da je greska i covjek se lijepo spustio do mene i rekao mi da je to greska i da mi mora dati demorgan 120min i sve lijepo objasnio i smatram da je to fer i korektno od njega i da za razliku od nekih pojedinaca odlicno odradjuje svoju ulogu administratora.
Lp.
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Leader of unofficial org
Joined
May 17, 2023
Messages
363
1. Vaše ime: Joe Nexus
2. Ime administratora: Gerito Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Covjek se trudi i radi svoj posao odlicno, brzo odgovara na tikete te objasni svaku situaciju detaljno.
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
369
1. Vaše ime: Isabella Gusar

2. Ime administratora: Gerrito Malchiny i Joe Low

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jedini admini koji znaju sta rade i znaju svoju ulogu u administraciji, svoj posao obavljaju kvalitetno, dosta puta preskoceni sto se tice nekih velikih stvari iako se zna da su oni prave osobe za taj posao...
 

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,513
1. Vaše ime: Carlos Malchiny

2. Ime administratora: Gerrito Malchiny, Ivash Low, Joe Junior, Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Sta reci.. da nije njih tesko nama :) Svaka cast momci samo tako i nastavite! :love:
 

Vuk21

Player
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
203
Vase ime; Vuk Jokerr
Ime administratora: Gustavo Vargas
Ralog: Mimak-gospodin se stvarno trudi,aktivan je,sposoban da bude adimn,ima odbru kumunikaciju sa igracima,daje podrsku,stvarn bez reci.


Predog: Da mu se da ''Senior'' posto mislim dastvarno zasluzuje i da ce biti super ''Senior''
Hvala na citanju i andam se da cete mi ostvariti predolg.
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
1. Vaše ime: Leon Zaza

2. Ime administratora: Ivash Low, Aldin Verstappen, Dragan Macak, Gerrito Malchiny, Stefan White, Niko Salamanca
Ako sam nekog zaboravio isprike, Svi su odlični

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlični admini, dragi, pomagaju kad trebaju, i najvažnije trude se. Sve pohvale momci 😘❤️
 

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
1. Vaše ime: Leon Zaza

2. Ime administratora: Eldar Sicario

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Posten, pristojan i profesionalan. jedan od najboljih admina ❤️
 
Top Bottom