Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande | Zayyan Kush

Rejected
Status
Not open for further replies.

Ljuba Kush

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
137
Informacije:

Vaše ime IRL: Ljubomir
Vaše godine: 16
Vremenska zona: GMT +1
Prosjek online po danu: 4h-12h
Vaš Discord: petrovic1213
Vaše in-game ime: Zayyan Kush
Vaš ID: 32295

Dodatne informacije:

Lider za: Marabunta Grande

Zašto želite biti lider ove specifične organizacije?

1. Imam dugogodišnje iskustvo na vasem projektu i verujem da mogu unaprediti taktičke veštine i strategije članova kako bi postali najbolja organizacija.

2. Kada bih ja bio leader ove organizacije mislim da bih leaderstvo i organizacijske sposobnosti omoguciti efikasno vodjenje i postizanje nasih ciljeva.

3. Verujem u vrednosti organizacije "Marabunta Grande" i želim da doprinesem njenom rastu i uspehu kroz svoje liderstvo.

Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:

Podsticacu članove da se aktivno uključe u razvoj priča i karakterizacija svojih likova, što će dodati dubinu i autentičnost RolePlay-u.
Organizovacu redovne događaje ili akcije posvećene RolePlay-u kako bi članovi imali priliku da unaprede svoje veštine i razviju zanimljive priče.
Kreiracu prostor za otvorenu komunikaciju i saradnju između članova kako bi se stvorila atmosfera uzajamnog poštovanja i podrške, što će dodatno ojačati RolePlay zajednicu.

Srecno svim ostalim kandidatima, pozdrav.
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
903
ODBIJENO
Razlog:
Niste dostavili validan discord tag (ne mogu vas pronaci na GRP Discord serveru)​
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
903
Napravite novu prijavu sa validnim discord tag-om
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom