Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
322
Players nickname
Oliver Lukce
Suspect ID
54909
Date of violation
Jun 6, 2024
Time of violation
11:56
Proofs
https://youtu.be/biy9-QGT6zA

KingZlatan

Player
Player
Joined
Jan 31, 2024
Messages
8
Budimo realni, svako opsuje dnevno 135 puta. Ja opsujem 400. Ovo sto ovaj mali radi je neverovatno, isto ovaj mali sa drugog accounta mi je skinuo neformalnu zato sto konstantno sedi na moje strimove i ceka da kazem pogresnu rec da bi me kacio. Maltretirao sam ga in game verovatno puno kad sve ovo radi :D Kao sto vidite njegov YT account je otvoren JUCE 06/07. Ja strimam svakog dana 4 meseca sve transparentno. Molim vas da odstranite ovakve likove, jer verujem da stete komjunitiju, ali opet kazem, na vama je :D
 

Dzuliano Elchapo

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
62
Budimo realni, svako opsuje dnevno 135 puta. Ja opsujem 400. Ovo sto ovaj mali radi je neverovatno, isto ovaj mali sa drugog accounta mi je skinuo neformalnu zato sto konstantno sedi na moje strimove i ceka da kazem pogresnu rec da bi me kacio. Maltretirao sam ga in game verovatno puno kad sve ovo radi :D Kao sto vidite njegov YT account je otvoren JUCE 06/07. Ja strimam svakog dana 4 meseca sve transparentno. Molim vas da odstranite ovakve likove, jer verujem da stete komjunitiju, ali opet kazem, na vama je :D
isk
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
249
Puraz nige nije rekonista lose za ovaj projekat samo samo je rko da mu nije dobar komp i lagujemu usstini prevedeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom