Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27141
Players nickname
Clowny Ninthstreet
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 13, 2024
Time
00;00
Proofs
.

Atamdk

Player
Player
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Dobar dan postavana administracijo, dobio sam ban za G.P 1.1 jer sam imao vise od jednog social club naloga, u stvari sta se desilo je da sam ja izgubio svoj epic games nalog i sam gta, pokusavao sam da vratim ali nazalost nisam uspeo, nakon toga sam otisao kod druga koji je imao skinut gta ali nije igrao roleplay i zamolio ga da udjem na svoj nalog kako bih malo video stare drugare i moju familiju i opet dobio zelju da igram na ovom projektu. Kada sam dosao kuci sakupio sam pare i kupio novi gta na nekom drugom epic games nalogu i samim tim novi social club, usao sam na nalog i napravio twink i posle nekoliko prelepih dana igranja sam dobio ban, veoma mi je zao sto nisam vodio racuna o ovome i iskreno sam totalno zaboravio na ovo pravilo i jako se kajem zato sto imam predivne trentuke na ovom serveru i zeleo bih da u buducnosti pravim nove. Nadam se da ce te me razumeti i da cemo se i dalje druziti kao i da obecavam da necu krsiti nikakva pravila i da cu biti odgovorniji. Smatram da je ovo bilo veoma nemarno od mene i obecavam da su u buducnosti biti oprezniji. Nakon ovog bana sam probao ostale rp servere ali nijedan nije kao ovaj, svi drugari poznanici , stvari koje su mi zabavne su na ovom serveru. Tako da vas molim da ovo uzmete za razmatranja i sve najbolje vam zelim u buducnosti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom