Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

John Soprano

Player
Player
Joined
Mar 18, 2023
Messages
58
1. Vaše ime IRL : Damjan
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosjek online po danu : 5-10h
5. Vaš Discord : daco6788
6. Vaše ingame ime : John Sopranoo
7. Vaš ID : 15846

Dodatne informacije

1. Lider za National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


-Imam iskustva sa svim drzavnimk organizacijama gde sam i u isto vreme bio clan HC, te sam tako reci ucestovao i u vodjenju istih. Ovo mi je dovelo veliko znanje o svakoj State organizaciji sto mi omogucava da laske saradjujem sa njima.

-U toj organizaciji sam bio skoro svaki put 28 te sam fakticki vodio organizaciju.

-Sa sobom dovodim grupu sjajnih ljudi sa bogatim iskustvom koji ce mi pomoci u realizaciji mojih Rp ideja.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


-Prvo i pre svega planiram uvodjenje mandatornog roka za sve drzavne organizacije. Ono sto ce vojni rok podrazumijevati boravak i cuvanje ulaza u NG bazu minimalno 2 sata dnevno 7 dana. Nakon uspesno izvrsenog vojnog roka ljudi ce dobijat svoje vojne legitimacije uz koje ce moci da se pridruze drugi State organizacijama.

Redovna provera clanova : Svakih 7-10dana bi vrsili testove za svake clanove organizacije te bih svakih 7dana drzao "Natjecanje u Pucanju" te bih za to davao nagrade za 1. 2. i 3. mjesto.

Pracenje aktivnosti clanova : Svi cinovi ispod High Commande i svi clanovi unutar njih bi morali da imaju svoj patrol log. Patrol log bi nam sluzio da maksimalno pratimo ko se koliko zalaze za organizaciju. High Commanda bi bila oslobodjena Patrol Logova iz razloga sto ce u njoj biti samo ljudi od mog maksimalnog poverenja sto sam vec naveo prethodno, dakle ne bi sigurno bio neko toksican ili neaktivan u High Commandi.

Dogadjaji : Organizovao bih dogadjaje u saradnji s kolegama kako bi se ljudi u organizaciji osecali opusteno i kako bi mogli da daju svoj maksimum. Niko nece raditi dobro ukoliko je nonstop napet, nervozan ili ako nonstop mora da radi jedno te isto. Pored rada i truda u organizaciji u slobodno vreme bi organizovali nesto zanimljivo za nase clanove kako bi ih motivisali da nastave sa radom u organizaciji.

Redovni bonusi : Ja kao Lider bih davao bonuse koliko god je to moguce svim clanovima nakon uspesno zavrsenog dana, tako bi novi clanovi zapravo shvatili da ovo nije samo goli rad i mucenje vec da smo tu da se svi zajedno druzimo i da pokusavamo da napravimo odlicnu organizaciju ali i dobro prijateljstvo.
Imao bih jako iskusne zamjenike i HC koji su izvrsno obuceni te izvrsno poznaju pravila.
Cinovi :

30. General
29. Zamenik Generala

-- HIGH COMMAND --

28.General Major
27. Brigadni General
26. Major

-- COMMAND --

25. Komandant Kobri
24. Komandant Brigade
23. Komandant Vojne Polcije
22. Zamenik Komandanta Kobri
21. Zamenik Komandanta Brigade
20. Zamenik Komandanta Vojne Policija

---------------------------

19. Porucnik
18. Kobra SSJ
17. Kobra Pilot
16. Kobra junior
15. Vojna Policija Senior
14. Vojna Policija
13. Vojna policija regrut
12. Brigadni Senior
11. Brigadni Officir
10. Brigadni junior
9. Stariji Vodnik
8. Snajperista
7. Vodnik
6. Mladji Vodnik
5. Vojnik
4. Vojnik Junior
3. Vojnik Regrut
2. Suspend 48h
1. Suspend 24h

---------------------------
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Pregled aplikacije u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
395
Odbijeno!
Razlog: IG kazne + Laganje za godine
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom