Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
56151
Players nickname
HAZE_ZOX ZOX_ARMANI
Suspect ID
57684 54308
Date of violation
Jun 13, 2024
Time of violation
15:00
Proofs
https://imgur.com/a/ZlBfVCy

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
124
Brate moj lik je u mojoj fam i brat je lik je legenda takodjer admini nece prihvatiti zalbu jer moras imati pov citav o liku tako da kad naucis pravila + 6.22 je uzimanje biznisa i para sa balansa 6.3 je pravilo kradje iz skladiste familije ili organizacije vidi se da ni sam ne znas pravila admini ce ti odbiti zalbu ili ce ti dati da je ispravis !!!
 

Zox Alcapone

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
13
Brate moj lik je u mojoj fam i brat je lik je legenda takodjer admini nece prihvatiti zalbu jer moras imati pov citav o liku tako da kad naucis pravila + 6.22 je uzimanje biznisa i para sa balansa 6.3 je pravilo kradje iz skladiste familije ili organizacije vidi se da ni sam ne znas pravila admini ce ti odbiti zalbu ili ce ti dati da je ispravis !!!

Slazem se kolega...

 

Baka Motorka

Player
Player
Joined
Jan 8, 2024
Messages
40
Brate moj lik je u mojoj fam i brat je lik je legenda takodjer admini nece prihvatiti zalbu jer moras imati pov citav o liku tako da kad naucis pravila + 6.22 je uzimanje biznisa i para sa balansa 6.3 je pravilo kradje iz skladiste familije ili organizacije vidi se da ni sam ne znas pravila admini ce ti odbiti zalbu ili ce ti dati da je ispravis !!!
ja kacim lika za kradju iz fam auta
 

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
124
Koliko si ti jadan burazeru kacis lika sto ti je uzeo 1 baklavu + procitaj STA znaci 6.22
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,225
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 57684 ce dobiti kaznu za G.P. 6.22
ID - 54308 ce dobiti kaznu za G.P. 6.22
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom