Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Suspect ID
19079
Date of violation
Jun 15, 2024
Time of violation
3:08
Proofs
https://streamable.com/3vtytl

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486

Šaljem ponovo pov za 6.10 jer mi je prošla žalba odbijena: Watch 6.10 x2 | Streamable (ovo je pov za kršenje G.P 6.10 pravila)

POV ingame vrijeđanja prije vrijeđanja na discordu: Watch 19079 | Streamable (ovo je povezanost ingame sa discordom iste te osobe ID 19079)
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486
Kaznjen sam vec dzabe kacis
Kažnjen si za G.P 3.1, sad ćeš bit kažnjen i za G.P 6.10, ne sikiraj se ti ništa, samo da admini pregledaju žalbu. Da nas nisi vrijeđao, ne bi bilo problema, nit bi te kačio.

Pozdrav!
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
486
Dvaput kacis istu stvar dzabe
Ako ti nisu jasna pravila, igrači se kažnjavaju PO SITUACIJI, pored toga ovo je prijava za G.P 6.10 pravilo koje je naknadno prekršeno od strane ID 19079.

Nemoj da se miješaš u posao administracije, kako oni odluče tako će i biti. Pozdrav.
 

Vukasina Escobar

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
88
Ako ti nisu jasna pravila, igrači se kažnjavaju PO SITUACIJI, pored toga ovo je prijava za G.P 6.10 pravilo koje je naknadno prekršeno od strane ID 19079.

Nemoj da se miješaš u posao administracije, kako oni odluče tako će i biti. Pozdrav.
Nemoj da vredjas narod i dam im unistavas igru za 10k što ti nije hteo dati
 

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
124
Ma brate vidis da je lik jadan da nema zivot ima kancelariju citav zivot mu je kacenje ljudi i sticanje to sto sam mu rekao em sto nisam pogrijesio a i koliki npc moras biti da kacis lika zato sto ti je rekao da si majmun
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
683
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 19079 dobit će kaznu za G.P. 6.10
  • Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC (npr. Vrijeđanje nekoga u Discord Chatu u vezi s IC situacijom). Svi takvi slučajevi bit će kažnjeni u Discord-u kao i zabranama u igri.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom