Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Boki Shelby

Player
Player
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
1. Vaše ime u RL: Bojan Čajić
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: budjavisir_
6. Vaše Ingame ime: Boki Shelby
7. Vaš ID: 55854

Dodatne Informacije:
1. Lider za National Guard ( NG )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zelim biti lider ove organizacije iz vise razloga:
1. VESTINA- Do sad sam bio 4 mandata u NG i sva 4 sam bio HC, najveci cin mi je bio Pukovnik (28). Mislim da bih bio dobar u vodjenju jer sam do sad u svim drzavnim organizacijama vodio Specijalnu Jedinicu za posebne zadatke. Bio sam u svim drzavnim organizacijama i u vecini sam bio HC.
GOV-19
SAHP-23
FIB-26
NG-28
LSPD-29
2. SPOSOBNOST- U LSPD-u sam bio Zamenik Nacelnika te samim tim znam kako stoje stvari u organizaciji, postujem pravila grada, aktivan sam, uvek sam tu za kolege. Kod mene u organizaciji bih bila strogo zabranjena toksicnost i vredjanje izmendju kolega unutar organizacije kao i sa kolegama iz ostalih drzavnih organizacija.
3. ORGANIZACIJA- Isto tako imam vec uigranu ekipu u vodjenju koji znaju kako se to radi i spremni su da se zrtvuju za organizaciju pa makar uskratili sebi privatno vreme. Vecina ljudi u mojoj ekipi su pre bili lideri neke drzavne organizacije tako da imaju mnogo iskustva. Medju nama nema toksicnosti, vredjanja, ponizavanja, omalovazavanja i bilo kakve prozivke po pitanju veroispovesti, nacionalnosti ili rase.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moji saveti za poboljsanje RolePlay u organizaciji su sledeci:
1. Znanje – Smatram da je jedan od kljucnih problema u prethodnim mandatima bio manjak znanja kod clanova kao i sama organizacija oko prijema novih clanova kao i obuke istih. Ja to mogu da promenim sa mojom ekipom tako sto cemo se zrtvovati za nase clanove kao i za samu organizaciju.
2.Svrha vojske je: da obezbedi grad, sacuva zivote ljudi, pomogne drugim drzavnim organizacijama u suzbijanju kriminala i pre svega obezbedi sve kolege sa municijom.
3. Moji cinovi bi radili sledece:
VOJNIK NA VOJNOM ROKU- To su ljudi koji su dosli da odsluze vojni rok u trajanju od 3 dana nakon cega im bude izdata vojna legitimacija.
VOJNIK- To je vojno lice koje je tu radi cuvanja drzavnih poseda kao sto je vojna baza ili skladiste sa municijom.
VOJNIK I KLASE- To je vojno lice koje isto kao i vojnik sluzi za cuvanje drzavnih poseda samo sto je sposobniji i obuceniji kao i iskusniji u tome.
DESETAR- To je covek koji vodi tim vojnika na odredjenim akcijama ili treninzima.
VODNIK- To je covek koji odgovara za svoj vod i odredjuje istom kako i sta ce raditi, kako ce se pozicionirati, ponasati u odredjenim situacijama kao i izdavati zapisnik na kraju svakog dana svom nadredjenom koji je:
ZASTAVNIK- On je tu da primi informaciju od vodnika kako su se odrzavale akcije kolika je bila aktivnost i kako su se ponasali vojnici na akciji.
VOJNI POLICAJAC- To je covek koji patrolira po drzavnim posedima i u slucaju nekog upada je obucen da lice lisi slobode i prepusti ga kolegama koje ce dalje uhapsiti to lice (LSPD/FIB/SAHP).
VOJNI POLICAJAC I KLASE- Je isto tako obucen samo dosta iskusniji da obilazi, nadgleda, privodi i lisava slobode lica koja su upala u drzavni posed.
VODJA PATROLE- Je zaduzen za raspored i zapisnik clanova svoje jedinice koji dalje raportira Zameniku Komandanta Vojne Policije.
PILOT- Je obucen za vazduhoplovnu odbranu, podrsku kolegama iz ostalih jedinica kao i za razne vazdusne napade.
STARIJI PILOT- Isto tako obucen kao pilot samo sa dosta vise iskustva.
VODJA PILOTA- Covek koji rasporedjuje pilote po vazdusnim sredstvima, pravi zapisnik o dogadjaju i raportira ga Zameniku Komandanta PVO.
KOBRA OPERATIVAC- Covek obucen za pucnjavu na blizini uz koriscenje raznih sredstava za oruzani napad, automobila za upade i suzavanje kriminala.
KOBRA SNIPER TIM- On je obucen za podrsku kolegama sa vecih daljina, obezbedjivanje prostora i likvidaciju drzavnih neprijatelja.
VODJA POERACIJE- rasporedjuje ljude po akcijama pravi zapisnik i raportira ga Zameniku Komandanta Kobri.
ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE-prima raporte od VODJE PATROLE, nadgleda rad jedinice trazi promene koje bi doprinele poboljsanju rada i predstavlja ih glavnom i nadredjenom za tu jedinicu KOMANDANTU VOJNE POLICIJE.
ZAMENIK KOMANDANTA PVO- covek koji pradi rad pilota prima raport od VODJE PILOTA, trazi promene koje bi doprinele jedinici u boljem radu i predstavlja ih glavnom i nadredjenom za tu jedinicu KOMANDANTU PVO.
ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI- To je covek koji prati rad kobri proverava strucnu spremu pravi zapisnik o tome i trazi promene koje predlaze glavnom i nadredjenom KOMANDANTU KOBRI.
KOMANDANT VOJNE POLICIJE- Covek koji promatra predlozene ideje stavlja ih u rad i vodi celu jedinicu, gleda da li je kolega spreman da postane veci cin pa tako ako zakluci da jeste daje mu isti.
KOMANDANT PVO- Prati rad jedinice promatra ideje za promenu te ako odluci stavlja ih u rad, gleda da li je kolega spreman da postane veci cin pa tako ako zakluci da jeste daje mu isti.
KOMANDANT KOBRI- Prati rad jedinice, prati postupke na akcijama vodi treninge kao i promatra ideje koje se predlazu, gleda da li je kolega spreman da postane veci cin pa tako ako zakluci da jeste daje mu isti.
PUKOVNIK- Covek koji prati rad jedinica, pravi zapisnik i raportira ga GENERAL-MAJORU
BRIGADNI GENERAL- Covek koji je nadredjen da prati rad vojske i njihovih clanova takodje da na sedmisnom nivou izdaje zapisnik GENERALU.
GENERAL-MAJOR- Covek koji je tu za prijem novih clanova, pracenje vojnog roka kao i deljenje opomena ili pohvala za odredjenog kolegu.
ZAMENIK GENERALA- Covek koji prati rad organizacije, menja rad, unapredjuje akcije pa samim tim odlazi na sastanke i vodi vojsku kad nije tu glavni i nadredjeni GENERAL ( moja malenkost ).
GENERAL- Gospodin covek koji se trudi i radi da sve ide po ovom planu. ( Boki Shelby )

Predlog cinova:

______ KAZNE _______

1. Pred otkaz

2. Suspenzija 48h

3. Suspenzija 24h

4. Suspenzija 12h

______ Vojni Rok _______

5. Vojnik na Vojnom Roku

______ Centralna Vojska _______

6. Vojnik

7. Vojnik I Klase

8. Desetar

9. Vodnik

10. Zastavnik

______ Vojna Policija _______

11. Vojni Policajac

12. Vojni Policajac I Klase

13. Vodja Patrole

______ Pvo _______

14. Pilot

15. Stariji Pilot

16. Vodja Pilota

______ Kobre _______

17. Kobra Operativac

18. Kobra Sniper Tim

19. Vodja Operacija

______ High Staff _______

20. Zamenik Komandanta Vojne Policije

21. Zamenik Komandanta PVO

22. Zamenik Komandanta Kobri

______ High Command _______

23. Komandant Vojne Policije

24. Komandant PVO

25. Komandant Kobri

26. Pukovnik

27. Brigadni General

28. General Major

29. Zamenik Generala

30. General
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat u srijedu 19/06/2024 u 18:30h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Odbijeno!
Razlog:Intervju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom