Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Konstantno kršenje pravila | 51857

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41002
Players nickname
Teo Wales
Suspect ID
51857
Date of violation
Jun 17, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/712027/

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
103


Smatram da gospodin previše krši pravila grada zadnjih mesec dana baš ekstremno puca po gradu što se vidi iz priloženog, skoro svaka žalba mu je da puca na nedužne ljude, i totalno kvari role-play svima, također i ingame admini mogu proveriti koliko ima kazni bez da je okačen na forum, mislim da previše šteti ugledu ovog predivnog projekta i da bi ga trebalo udaljiti da se što manje puca na nove ljude i da se svi ovakvi udalje što dalje iz našeg predivnog RS servera.

MOLIM KAZNITI SVAKI OFFTOPIC KOMENTAR
 

Mayor Kalasnikhov

Player
Player
Joined
Mar 6, 2024
Messages
43
nekrsim ja pravila grada uopste vecina tih snimaka pucaju po meni a ja se branim nema sta dobio sam te kazne jer sam se branio na svako snimku sve vidi da pucaju na mene i moje ljude nemas za sta dame kacis ja postujem moje ljuyde moju braci mi pljackamo ali imamo gubitaka u tim pljackama zbog ljidi poput ovog coveka sto me kacio jer nas naj obicnije pucaju a mi snimo govna pa da kacimo mi smo posteni to je sve od mene nadam se dace bog biti na mojoj starni hvala
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom