Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang | Uros Abdulhodidmoretti

Rejected
Status
Not open for further replies.

Uros AlBahardi

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 4, 2022
Messages
72
Informacije:
1. Vaše ime u RL:
Uroš Bošković
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+
5. Vaš Diskord: MightyUki
6. Vaše Ingame ime: Uros Abdulhodidmoretti
7. Vaš ID: 64

Dodatne informacije
1. Lider za: Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Poštovanje,
- Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što sam dugo u ovom gradu, kako na RS tako i na EN serveru, jako dobro sam upoznat sa svim te 99% svog vremena proveo unutar tih pravila ne kršeći ih. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opuštenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksičnosti, te vjerujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primer ostalim članovima organizacije, kako u igri tako i van igre.

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada. Bio sam već lider ogranizacije i dosta puta co-lider samim tim znam kako sve funkcioniše u org. Trudim se da se u mom prisustvu svi zabave i da uživaju u RP-u koji im ovaj server pruža.

-Imam već spremnu ekipu koja bi činila high rank u bandi, ljudi koji su stariji i svi iskusni RP igrači, takođe i ljude koji bi odmah došli kada bi čuli da sam ja uzeo lidera. Vrlo brzo bi preuzeli kontrolu na eventovima i po getu i siguran sam da bi svakom članu poboljšao njegov boravak u gradu. Kod mene je svaki event obavezan , da li bila tajna radnja ili gunstore nije bitno, svaki član ide .Grafiti su obavezni jer je to glavni izvor zarade bandi(mnogo ljudi to ne shvataju).

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-U trenutnim gangovima nema uopšte RolePlay-a, sve se svodi na pucanje, nema talačkih situacija kao i ostalih RP situacija.
Talačke, GS, bih pravio i preko dana, da bi se i državne organizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talačke, ne kao do sada samo u večernjim, noćim satima.

-Pre ulaska i početka ispitivanja zahtevao bih da igrač ima 5 godina u gradu, nažalost ova granica mora da postoji zato što mislim da ljudi koji nemaju bar 5 ic godina nisu prošli dovoljno na serveru da bi mogli da se nose sa svime što jedan član bande mora da zna.

-Napadi na sate object-e su trenutno zanemareni i nema ih često, promenio bih to i svaki član bi imao obavezu da u toku jedne nedelje napadne minimalno 3 državna objekta.

-Pokušao bih da napravim takmičenja kako u samoj organizaciji tako i sa drugim gangovima kako bi članovi mogli da se zabave i najbolji u tim disliplinama dobiju nagrade.
 

lovrro

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
147
erm what the sigma
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom