Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45003
Players nickname
Rizbo
Suspect ID
11009
Date of violation
Jun 18, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Patrik pesic

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
138
Poštovana administracijo mislim da je gospodin ljut jer krsi pravila i jer sam ga postavio na forum
slobodno pregledajte za GP 1.1, samo zeli namjestit ban drugima
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Hahahaha, koji si ti lik, ne vjerujem, više legit igrača nisi mogao izabrat, sad sam pogledao, on je tu na grandu od samog početka, taj isti lik koji došao čak i prije Mudje meni se čini, je dan danas tu, samo pogledajte sve vezano za ID 11009 i kao igrač si možete dokazat da je legit.

((Zamisli kao NPC ideš tako kačit nekog za 1.1 jer te ubio u igrici, nit imaš ikakvih dokaza nit si znao za njega do prije 2 dana, jer su neki ljudi pametni i ostanu incognito, te se ne kurče u igrici kao ti. Dođi mi se tako kurči u stvarnosti, imao bi dovoljan razlog da ti rezerviram naslovnicu u crnoj hronici.))

P.S. Draga administracijo, ovo je vezano za ovu žalbu, te nije off topic, već pričam o tome kako igrač 11009 ne krši to pravilo.

A ti što ti su tvoji najjači napadi "G.P. 1.1 | XXX" i "molim da se offtop kazni" izađi van, fali ti sviježeg zraka.
 
Last edited:

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Poštovana administracijo, nadodao bih da izrazujem želju, a i samim time dajem prijedlog da se ovakve prijave za G.P. 1.1 bez ikakvih dokaza, od sad pa na dalje zabrane, jer mi se diže kosa na glavi i gubim nadu za čovječanstvo kad vidim ovakvo nešto, hvala.
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
254
Hahahaha, koji si ti lik, ne vjerujem, više legit igrača nisi mogao izabrat, sad sam pogledao, on je tu na grandu od samog početka, taj isti lik koji došao čak i prije Mudje meni se čini, je dan danas tu, samo pogledajte sve vezano za ID 11009 i kao igrač si možete doakzat da je legit.

Zamisli kao NPC ideš tako kačit nekog za 1.1 jer te ubio u igrici, nit imaš ikakvih dokaza nit si znao za njega do prije 2 dana, jer su neki ljudi pametni i ostanu incognito, te se ne kurče u igrici kao ti, dođi mi se tako kurči u stvarnosti, imao bi dovoljan razlog da ti rezerviram naslovnicu u crnoj hronici.
zahtevam da se oftop kazni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom