Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24739
Players nickname
Mark Antetokounmpo
Administrators nickname
Gustavo Vargas
Date
Jun 19, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/730953/

Mark Antetokounmpo

Player
Player
Joined
May 30, 2022
Messages
22
postovana administracijo u ovoj zalbi koju stavljam u proofs dobijam za pzz 1.1 jer je navodono lik bio na bm-u a bio je u ghettu jer je presao onaj stup koji oznacava tu granicu izmedju bm-a i ghetta. molio bih da mi se skine ovaj warn jer nisam lik koji krsi pravila i prdrzavam se pravila servera. usput lik koji ga je udario na bm nije dobio za pzz 1.1 ili CD
 

Mark Antetokounmpo

Player
Player
Joined
May 30, 2022
Messages
22
postovana administracijo u ovoj zalbi koju stavljam u proofs dobijam za pzz 1.1 jer je navodono lik bio na bm-u a bio je u ghettu jer je presao onaj stup koji oznacava tu granicu izmedju bm-a i ghetta. molio bih da mi se skine ovaj warn jer nisam lik koji krsi pravila i prdrzavam se pravila servera. usput lik koji ga je udario na bm nije dobio za pzz 1.1 ili CD
ako postoji neka nova granica molim vas da mi ovaj put oprostite jer prvi put cujem za to
 

Mark Antetokounmpo

Player
Player
Joined
May 30, 2022
Messages
22
nigdje nismo bili obavjesteni o toj granici osim ako je bilo neko obavjestenje ig a u tom trenutku sigurno nisam bio ig jer ne bi ovo napravio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom