Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25998
Players nickname
Domba Jacksoon
Suspect ID
43101
Date of violation
Jun 20, 2024
Time of violation
02:34
Proofs
https://youtu.be/WWp3ptz4-zo

Domba

Player
Player
Joined
Jun 13, 2022
Messages
28
Izasao sam iz zatvora u koji me je on stavio i cekao da izadjem dosao u grad odmah me je zaustavio tejzao bez brojanja prekrsio je gp 6.15 napisao kaznu za provociranje lica kao sto se vidi u snimku nisam ga nigde provocirao dao mi je 75 meseci a trebao je 60 zato sto mi je ta kazna po kaznenom zakonu zaustavite ovo.
 

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
167
Kreno si da bjezis ,pa se pravis glup i momka provociras ,i izmisljas stvari ,takve kao ti treba kazniti i vecim kaznama , napravio si RP2win jer lazes da bih izvukao deblji kraj odnosno pobjedu i situaciji , momak primjer policajac .... A radis i MG pa prijetis zasta ide BAN ,nadam se da ce ovo admini lijepo pregledati i kazniti ;) Ocito su ti pravila strana stvar ,za tejzer nikad ne ide 6.15 brukas se vec drugi put
 
Last edited:

Thounder Wolf

https://imgur.com/pPJswJQ
Player
Joined
Jun 9, 2023
Messages
134
Izasao sam iz zatvora u koji me je on stavio i cekao da izadjem dosao u grad odmah me je zaustavio tejzao bez brojanja prekrsio je gp 6.15 napisao kaznu za provociranje lica kao sto se vidi u snimku nisam ga nigde provocirao dao mi je 75 meseci a trebao je 60 zato sto mi je ta kazna po kaznenom zakonu zaustavite ovo.
druze trpas mi forum dzabe okacicu te za to idi uci malo pravila tejzer nije G.P 6.15🤣
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
383
Pregled žalbe u toku⏳
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Server Administrator
Joined
Nov 8, 2022
Messages
383
Nakon pregleda dokaza odlučila sam odbiti ovu žalbu.
ID 43101 nije prekršio navedeno pravilo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom