Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
57934
Players nickname
Nikoiia Avos
Suspect ID
35518
Date of violation
Jun 22, 2024
Time of violation
00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/search/6304176/?q=35518&o=date

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Non stop krši pravila, te mislim da ne zaslužuje da igra na ovom projektu s obziro mda stalno uništava drugima RP, samo danas sam ga pljačkao 6 puta i od tih 6 puta 7 puta mi nije podigao ruke, te u non-rp chatu je non stop pisao da jedemo govna i da nam nikad nece podic ruke, te navecer kad sam dosao do svoje kuce ubio me i reko da ce me 20 ljudi doc robat, ali me pokusao robat s jednim svojim drugom, te non stop radi NLR te nas VDM-a i ne dozvoljava nam da zaljevamo svoje bašte, ne da nam mira, a to je bilo samo danas.

Ovdje se nalaze svi prekršaju koji su evindetirani na forumu, a vjerojatno ima i još kazni od strane administratora IG.

Prekršaji: Search results for query: 35518

ima ih jedno 20-tak u zadnjih mjesec dana

Da nadodam, prekršaji su uzastopni, te se ponavljaju.


Molim administraciju da kazni svaki OffTop u ovoj žalbi.
 
Last edited:

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
56
Slažem se da je bitno pridržavati se pravila igre kako bi svi mogli uživati u kvalitetnom RP iskustvu. Međutim, treba imati na umu da svi mi učimo i razvijamo se, čak i kada pravimo greške. Kršenje pravila, naravno, nije prihvatljivo i treba ga ispraviti, ali je bitno dati priliku svakome da nauči iz svojih grešaka.

Razumem tvoju frustraciju s Nojn stopom i njegova kršenja pravila, kao što su VDM i nepoštovanje NLR-a , ali moramo pokušati pristupiti situaciji na način koji će omogućiti poboljšanje. Možda je najbolje da se obrati administratorima s dokazima koje imaš kako bi oni mogli preduzeti odgovarajuće mere i pomoći Nojn stopu da shvati pravila i poboljša svoje ponašanje u igri.

Važno je da svi budemo strpljivi i podržavamo jedni druge u učenju i napredovanju, jer na kraju dana, cilj je da svi uživamo u igri i stvaramo zabavne i kvalitetne RP trenutke zajedno.

Svaka greška koju napravimo pruža nam priliku da naučimo nešto novo i poboljšamo se. Greške nas ne definišu, već način na koji učimo iz njih i kako se razvijamo posle njih. Zapamti
 

Laki Real

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
40
da se mi razumemo nikom ja ne unistavam roleplay to sto ti imas cheat i ne znas drugacije da igras to nije moj problem ja ruke ocu da podignem ali kad me 2 robaju bez da imam puske na glavi zasto bi?U non -rp chatu sam pisao to zato sto si ti mozda mene vredjao pre toga
da nemam ruke uvece nisam rekao da ce doci 20 ljudi vec je dosao moj drug i njegov iz fama a mi cim sto krenuli da te robamo ti si pobegao u svoju kucu,svaki put kad si umro odma si uradio f1 i dosao si u svoju kucu. Ti si mene vdmao skines mi ceo pancir i sa heavy shotgunom me ubijes. A oko baste te nikad nisam sprecavao da zalijes i uvek imas mira. Ja kada hocu da zalijem bastu ti dodjes i ubijes me sa puskom dok sam u animaciji uvek mi pogazis sve.Dodjes sa svoja 3 druga drzite nas 1h vezani i sa vrecama na glavi o cemu da pricamo onda ?
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
205
e slusaj me sad ovo je igrica i nije tvoje da kacis ko ce da dobie bann i ko ne oke ima kazne dobro, ti si sinoc doso na server i imas vec zalbe za

Geto pravilo 1.7
P.D 1.17
PG
Possible BA
G.P 6.15


I to samo za ovaj mesec neznam kolko ce tebi trabat dobies ovako zalbu ja znam da ce ovo bit rejectano dzaba kacis

Ako moze administracija da vidi ovoga na pc check
Evo Sto jer nije realno da covek puca 4/4 oke jedan put al ne 2 na mesec nema logike ja se pucam svaki dann pa misam a ne 57k id koji je doso sinoc na serveru
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Prekršaji su uzastopni, ponavljaju se isti prekršaji. Ja sam kažnjen isključivo za G.P. 6.15 i za P.Geto. 1.7, to su idva prekršaja, te ih nisam ponavljao, a ovaj vaš prijatelj kojeg tako lijepo branite ih uzastopno krši.

Pnovno, molim administraciju da kazni svaki OffTop u ovoj žalbi.
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Slažem se da je bitno pridržavati se pravila igre kako bi svi mogli uživati u kvalitetnom RP iskustvu. Međutim, treba imati na umu da svi mi učimo i razvijamo se, čak i kada pravimo greške. Kršenje pravila, naravno, nije prihvatljivo i treba ga ispraviti, ali je bitno dati priliku svakome da nauči iz svojih grešaka.

Razumem tvoju frustraciju s Nojn stopom i njegova kršenja pravila, kao što su VDM i nepoštovanje NLR-a , ali moramo pokušati pristupiti situaciji na način koji će omogućiti poboljšanje. Možda je najbolje da se obrati administratorima s dokazima koje imaš kako bi oni mogli preduzeti odgovarajuće mere i pomoći Nojn stopu da shvati pravila i poboljša svoje ponašanje u igri.

Važno je da svi budemo strpljivi i podržavamo jedni druge u učenju i napredovanju, jer na kraju dana, cilj je da svi uživamo u igri i stvaramo zabavne i kvalitetne RP trenutke zajedno.

Svaka greška koju napravimo pruža nam priliku da naučimo nešto novo i poboljšamo se. Greške nas ne definišu, već način na koji učimo iz njih i kako se razvijamo posle njih. Zapamti
Zvuči mi kao nešto šta bi klasičan liberalni ekstremist rekao. Bez obzira što je radio treba mu oprostiti? NE! Ne treba nikako, on je svjestan pravila koje on krši, te ih svjesno krši, za to nema nikakvih isprika, nema nazad, šta je urađeno, urađeno je.
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
da se mi razumemo nikom ja ne unistavam roleplay to sto ti imas cheat i ne znas drugacije da igras to nije moj problem ja ruke ocu da podignem ali kad me 2 robaju bez da imam puske na glavi zasto bi?U non -rp chatu sam pisao to zato sto si ti mozda mene vredjao pre toga
da nemam ruke uvece nisam rekao da ce doci 20 ljudi vec je dosao moj drug i njegov iz fama a mi cim sto krenuli da te robamo ti si pobegao u svoju kucu,svaki put kad si umro odma si uradio f1 i dosao si u svoju kucu. Ti si mene vdmao skines mi ceo pancir i sa heavy shotgunom me ubijes. A oko baste te nikad nisam sprecavao da zalijes i uvek imas mira. Ja kada hocu da zalijem bastu ti dodjes i ubijes me sa puskom dok sam u animaciji uvek mi pogazis sve.Dodjes sa svoja 3 druga drzite nas 1h vezani i sa vrecama na glavi o cemu da pricamo onda ?
Mogu iscimati prijatelja da te on okači za FearRP, CL, NLR i VDM, nisi nam digao ruke, te si nam psovao i govorio da ruke neš dić nikad.
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
205
Mogu iscimati prijatelja da te on okači za FearRP, CL, NLR i VDM, nisi nam digao ruke, te si nam psovao i govorio da ruke neš dić nikad.
e slusaj zvalo zvalavi sinoc si uso i nemoj mi pricat ka da si neki presednik okej kovek prekrsi pravilo to svi radimo ali nema logike da ulazis na jedan projekat od sinoc i da kacis nekoga koji je vec 1-2 godine na projektu to nema logike i nerealno je dobar je mali posten je nikad me nije zajebo i ocu da ga branim pa nek me kazni administracija neznam sta ti ovde imas da pricas i da kacis ti si jos mali prcko koji treba radit na farmi a ne da kidnapuje ljude i da ih drzi 60min to treba da se kazni i odma da vam se da samar na fam ili ORG govno jedno sram te bilo sta radis, ovo je igrica i trebamo svi da se zejebavamo i da se druzimo,smijemo,idt a ne ti tu da kacis zvalo jedan lika koji igra 1-2 godine dzubre jedno e ovo administracije treba da kazni prije nismo nikad kacili nikoga za mass rule break a sad neki zvalo 57k id ovde kaci.

Laki uz tebe smo❤️


 

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
56
Prekršaji su uzastopni, ponavljaju se isti prekršaji. Ja sam kažnjen isključivo za G.P. 6.15 i za P.Geto. 1.7, to su idva prekršaja, te ih nisam ponavljao, a ovaj vaš prijatelj kojeg tako lijepo branite ih uzastopno krši.

Pnovno, molim administraciju da kazni svaki OffTop u ovoj žalbi.
mir batongaa on makar ima prijateljee pssttt

🤫🤫🤫
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
205
Nojn stop krši pravila, te mislim da ne zaslužuje da igra na ovom projektu s obziro mda stalno uništava drugima RP, samo danas sam ga pljačkao 6 puta i od tih 6 puta 7 puta mi nije podigao ruke, te u non-rp chatu je non stop pisao da jedemo govna i da nam nikad nece podic ruke, te navecer kad sam dosao do svoje kuce ubio me i reko da ce me 20 ljudi doc robat, ali me pokusao robat s jednim svojim drugom, te non stop radi NLR te nas VDM-a i ne dozvoljava nam da zaljevamo svoje bašte, ne da nam mira, a to je bilo samo danas.

Ovdje se nalaze svi prekršaju koji su evindetirani na forumu, a vjerojatno ima i još kazni od strane administratora IG.

Prekršaji: Search results for query: 35518

ima ih jedno 20-tak u zadnjih mjesec dana

Da nadodam, prekršaji su uzastopni, te se ponavljaju.


Molim administraciju da kazni svaki OffTop u ovoj žalbi.
Samo da pitam sta je sad tvoj cilj za ovu zalbu???
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom