Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39013
Players nickname
Conee Jefticc
Administrators nickname
Denza Washington
Date
Jun 22, 2024
Time
00:00
Proofs
https://cdn.discordapp.com/attachments/1179701771145314356/1254015193566937098/image.png?ex=6677f428&is=6676a2a8&hm=77b231aabe1b0020cbb23f41a0cacee0982b5049dc0b0ace3ff1aa9432db68b7&

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Dobio sam ban za PC-check pre malo vise od mesec dana kao prvo ne znam ni povod PC-checka jer nikad nista nisam koristio sto nije dozvoljeno niti sam imao ni jednu prijavu na mene vezano za poseable cheat ili slicno dakle denza me je pc-checkao i nije nasao nista na mom kompu posle je usao i u igru ni tu nista nije nasao vezano za pucamje i to ali voda mi se izgleda zbagovala i bila mi je providna voda i to mi se prvi put desilo sa vodom te me je banovao.Te molim za unban ako je moguce jer sam proveo dosta vremena na projektu i dosta prijatelja imam tu nadam se lepom odgovoru.

CONE JEFTIC❤️
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
490
Moj brat conneee
Dobio sam ban za PC-check pre malo vise od mesec dana kao prvo ne znam ni povod PC-checka jer nikad nista nisam koristio sto nije dozvoljeno niti sam imao ni jednu prijavu na mene vezano za poseable cheat ili slicno dakle denza me je pc-checkao i nije nasao nista na mom kompu posle je usao i u igru ni tu nista nije nasao vezano za pucamje i to ali voda mi se izgleda zbagovala i bila mi je providna voda i to mi se prvi put desilo sa vodom te me je banovao.Te molim za unban ako je moguce jer sam proveo dosta vremena na projektu i dosta prijatelja imam tu nadam se lepom odgovoru.

CONE JEFTIC❤️
 

Darijann

Player
Player
Joined
May 29, 2024
Messages
5
Dobio sam ban za PC-check prije malo vise od mjesec dana kao prvo ne znam ni povod PC-checka jer nikad nista nisam koristio sto nije dozvoljeno niti sam imao ni jednu prijavu na mene vezano za poseable cheat ili slicno dakle denza me je pc- checkao i nije nasao nista na mom kompu poslije je usao iu igru ni tu nista nije nasao vezano za pucamje i to ali mi se voda izgleda zbagovala i bila mi je providna voda i to mi se prvi put desilo sa vodom te me je banovao.Te molim za unban ako je moguće jer sam proveo dosta vremena na projektu i dosta prijatelja imam tu nadam se lijepom odgovoru.

ŠIŠAR JEFTIĆ❤️
cekamo unban 🔥
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom