Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

nikola082

citaj opis
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
62
1. Vaše ime IRL:Nikola
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:
Radni dan(3h+)
Vikend(5h+)
5. Vaš Discord:Nikola_np5
6. Vaše ingame ime:Nikola Kushh
7. Vaš ID:24113

Dodatne informacije

1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?

1|Smatram se odlicnim liderom koji bi se pokazao jako organizovano vredno i radno! Smatram da rp nije na najvecem nivou u ems I da moze puno bolje sto bih ja ujedno to i ucinio.
2| Ja sam lider koji ce poslusati svakoga sta ima da kaze.Clanovi ce uvek moci da me pitanju bilo sta oko org, nema glupih pitanja samo glupih odgovora!!
3|Zelim biti lider ems jos mog dolaska u ovaj grad, smatram da je najbitnija org jer bez emska grad ne bi funkcionisao. Uvek bih gledao da pomognem bilo kome u org jer treba medjusobno da saradjujemo, da bi smo ostvarili najbolji rezultat.
(Navedite tri razloga uz objašnjenje)

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Pokusao bih da poboljsam saradnju sa ostalim state organizacijama u cilju ostvarivanju boljeg RP-a.
- Svaki clan bi imao priliku da nauci sve sto ne zna o radu u ovoj organizaciji, ne zavisno od iskustva i godina u gradu, uz pomoc regrutacije i obuke od pocetka ulaska u organizaciju.
-da bi bilo ko dobio zdravstveno osiguranje mora proci sistematski pregled.
-svaki drugi dan bi smo odrzavali inspekciju svih organizaciji jer nam je zivot ljudi I njihovo zdravlje najbitnije!
- Svaki clan bi morao da postuje visi rank, ali takodje i nizi od svog, jer za dobru organizaciju je potrebno dobro radno okruzenje, samim tim ljude koji su toksicni kaznjavao bih momentalnim suspendom drugi put otkazom.
-za clanstvo u u org moraju se znati 6/8pravila na ispitivanju od kojih su pg+(pg dizanje ispod auta itd) i mg obavezni(ukoliko ih civil ne zna automatski pada)
-svako psovanje, vredjanje, nacionalizam.. se kaznjava (black-list) - om

Rankovi:
1. suspend 48h
2. suspend 24h
3. Vozac hitne pomoci na obuci
4. Vozac hitne pomoci
5. Ginekolog na obuci
6. Ginekolog
7. Medicniksi brat na obuci
8. Medicinksa sestra na obuci
9. Medicniksi brat
10. Medicinksa sestra
11. Racunovodja na obuci
12. Racunovodja
13. Farmaceut IV
14. Farmaceut III
15. Farmaceut II
16. Farmaceut I
17. Zamenik dotkora
18. Doktor
19. Glavni doktor
20. Hirurg na obuci II
21. Hirurg na obuci I
22. 09|Hirurg
23. 08|Neurohirurg
24. 07|Zamenik sefa hitne pomoci
25. 06|Sef hitne pomoci
26. 05|Zamenik sefa labaratorije
27. 04|Sef labaratorije
28. 03|Sef bolnice
29. 02|Zamenik direktora bolnice
30. 01|Direktor EMS
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,784
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat u Subotu 29/06/2024 u 18:30h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom