Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Leader za Marabunta Grande | Tone Capone

Status
Not open for further replies.

Tone_Capone

Leader
Leader
Joined
Mar 7, 2023
Messages
169
Informacije

1. Vaše ime IRL: Toni
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: Gmt+1
4. Prosjek online po danu: od prilike 7h (radnim danima 6-8h a vikendom od 10-11h)
5. Vaš Discord: toneecp
6. Vaše ingame ime: Tone Capone
7. Vaš ID: 40073

Dodatne informacije

1. Lider za..... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


1. Na ovom serveru sam već duže vrijeme i mislim da imam dovoljno iskustvo voditi organizaciju znam iz iskustva da voditi organizaciju nije lako ali znam da ću se potruditi da budem sto bolji Lider jer imam svoju ekipu i dosta ljudi koji su mi uvijek spremni pomoći.

2. U organizacijama sam proveo dosta vremena kao zamenik i znam kako organizacije funkcioniraju. Kao sto sam naveo bio sam u puno različitih organizacija zamenik i imam dosta iskustva o vođenju bilo kakve vrste akcija i same organizacije za svaku vrstu akcije.

3. Ukoliko bi postao Lider imam spreman i organiziran turf team i naravno sve zamenike koji bi mi pomogli oko održavanja i organizacije bilo kakve vrste akcije. Također imam ozbiljne ljude koji će raditi svoje dužnosti ovisno o ranku.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


1. Svaki igrač na serveru će imati priliku da uđe kod nas i da nam pokaže svoje sposobnosti i vrline, naravno tu će biti organizirani ljudi koji će ispitati igrače koji su zainteresirani za ulazak u nasu organizaciju.

2. Svaki član će dobiti svoju priliku pokazati svoje najbolje znanje kakvo god to bilo naravno svaki član će pokazati svoju dobru stranu i tako ćemo ga prilagoditi za rad u organizaciji.

3. Odveo bi rp na sami vrh što boljim rpanjem na različitim događajima i akcijama. Policija nam ne bi mogla ništa koliko bi bili jaki kao organizacija, a ostale organizacije nam ne bi bile ni do koljena.

4. Imao bi ozbiljnu ekipu koja bi raspoređivala ljude kao vođu grafita, turfa i vođu geta oni bi komandovali i ispravljali moguće greške koje bi se desile u njihovim ekipama.
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,104
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (28.06.2024) sa početkom u 21h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,104
OBAVIJEST

Poštovani,
interview za leadera je pomjeren, i održat će se (danas - 28.06.2024) sa početkom u 19:00h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom