Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za lidera EMS | Nikolas Lukas | 32022

Rejected
Status
Not open for further replies.

nikolus lukas

Player
Player
Joined
Sep 5, 2023
Messages
4
1. Vaše ime IRL: Nikola Lukic
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GM +2
4. Prosjek online po danu: 7-8h
5. Vaš Discord: NIKOLA2001
6. Vaše ingame ime: Nikolas Lukas
7. Vaš ID: 32022

Dodatne informacije

1. Lider za..... EMS
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1) Zelim u ovaj projekat vratiti ili ubaciti malo roleplay-a, kroz organizacijska desavanja i mogucnosti koje se mogu na kreativan nacin ostvariti.
2) Smatram da imam dovoljno odgovornosti i liderske vestine iz ranijih iskustava sa organizovanjem grupe ljugi.
3) Voleo bi da se ostvarim i na ovom projektu kao lider organizacije. pogotovo EMS
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
1) Imam ideju za boboljsanje roleplay-a koja ne bi menjala sistem igre vec celu roleplay- pricu koju bi primenio i ucinio igranje i rad u EMS zanimljivijim za druge igrace/
2) Rp Prica: Dolazim iz velikog grada "New Jersey" u kojem veliki lanac uspesne diagnostike pacijenata vodi jedan od vodecih doktora medicine i diagnostike DR. House.
Od njega sam naucio mnogo korisnih nacina diagnostikovanja najtezih bolesti kod ljudi i nacina postupanja sa njima. pre svega i veliku profesionalnost sa pristupom prema ljudima i ophodjenjim u kriticnim situacijama. Stoga bi voleo da to iskustvo primenim u nasoj bolnici u nasem gradu i pomognem ljudima sto vise mogu.
3) Kroz redovno vodljenje evidencije o krsenju nekih istaknutih pravila u organizaciji davace mo opomene i pohvale za radnike i vrsiti ceste regrutacije kako bi se sto bolji tim lekara nalazio u bolnici.
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
943
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat u Subotu 29/06/2024 u 18:30h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom