Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Miloje

Player
Player
Joined
Sep 24, 2022
Messages
64
1. Vaše ime u RL: Milorad
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-10
5. Vaš Discord: alphalion3
6. Vaše Ingame ime: Miloje Alcantara
7. Vaš ID:17306

Dodatne Informacije
1. Lider za:EMS(Emergency Medical Services)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1)U Emergency Medical Services sam bio vise od pola godine gde sam na kraju dostigao neverovatnu poziciju Zamenika direktora na kome sam bio 3 meseca.Bio sam i u ostalim državnim organizacijama kao što su:LSPD, SAHP , NG, FIB.U ovim svim organizacijama nisam imao ni jednu opomenu što bi znacilo da nisam kršio pravila servera i pravila organizacije.Vrlo dobro poznajem pravila grada i pravila bolnice sto i govori to da u EMS-u nikada nisam bio manje cin od HS.
2)Drugi razlog je taj da bih povecao rad i aktivnost u EMS što bi značilo da bi minimalno 5 ljudi bilo na intervencijama po jedan u bolnicama (Glavna i Sandy) kada bi bila gužva bilobi po dva čoveka,imao bih vrlo dobro organizovan lab-team gde u bolnici nebi bilo ispod 10000 lekova, a u skladistu laboratorije nebi bilo ispod 100000 lekova u drugim državnim organizacijama nebi bilo manje od 5000 lekova.
3)Upoznat sam sa svakim delom ove organizacije.Vrlo sam komunikativan ne iznerviram se tako brzo, ko bi krsiopravila servera ja bih ga stritno kaznio.Jednostavno ovaj posao me zanima i zainteresovan sam za ovaj posao,to sam oduvek voleo da spasavam ljude,lecim od raznih bolesti i sva posla EMS-a.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Organizovao bih regrutaciju dva puta nedeljno jer ovoj organizacija stvaro treba ljudstva na regrutaciji bih bilo nekoliko obaveznih pravila sto bih se trebala znati jer bez tih pravila ne možeš biti bolničar(PG, FailRP, FearRP, MG, VDM, RDM, CR) naravno pitali bih jos neka pravila ali bih ova bila neka osnovna.Poboljsao bih RP u EMS jer EMS ima jako veliki potencijal za RP.Naučo bih svoje nove clanove da ako čuju samo jedan metak da beže odatle jer i taj jedan metak može da osteti itekako.Stavio bih da intervencije više od 4km ili ti NAN intervencije da se rade helikopterom da bi se što pre stiglo da lice ne bih iskrvarilo.Na intervencije u Ghetu išlo bi se samo autima sa rotacijom nipošto bez rotacije jer neko ne može skontati da je to bolničar i ubiti ga.Na svakih nekoliko dana proverio bih svoje radnike da li znaju da koriste me/do/try komande.Promenio bih neke Rankove dodao bih Psihijatra to bi bili ljudi koji dobro znaju da rp-aju jer za taj rank treba jako dobar rp.Promeno bih neka vozila za HS i HC(to bih se dogovorio sa Curatorom).Postavio bih klipove u kojima bih bila sva objašnjenja kako raditi u EMS tj. kako izleciti lice,kako prodati kompletprve pomoći,kako prodati zdravstveno osiguranje,kako prodati pilule protiv raznih bolesti,kako proveriti kakve bolesti ima lice, kako proveriti da li liceima zdravstveno osiguranje itd... Pored toga imao bih ljude koji bih im držali obuku.Trudio bih se da se manje krse pravila PG, FaliRP, MG i FearRP. Takodje bi se dva puta nedeljno proveravalo zdravlje zaposlenika državnih organizacija na to bi išla dva Zdravstvena Inspektora i jedan član HC-a. EMS bi podelio na 4 sektora (Bolnica, Hitna pomoc, Lab-tim i Civilno odeljenje)
Sektori bi bili podeljenji na :
Suspenzija 3 dana
Suspenzija 2 dana
Suspenzija 1 dan
Na Obuci
Pripravnik (ovaj cin dalje bira u koji sektor zeli ici)
Bolnica:

Pripravnik Bolnice
Regrut Bolnice
Mladji doktor
Doktor

Hitna pomoc:
Pripravnik Hitne pomoci
Regrut Hitne pomoći
Ambulanta
Pilot

Lab-tim:
Pripravnik Laboratorije
Regrut Laboratorije
Laboratorijski tehničar

Civilno odeljenje:
Pripravnik Civilnog Odeljenja
Regrut Civilnog Odeljenja
Civilno odeljenje

High staff:
05|Šef Civilnog Odelenja
06|Šef Laboratorije
07|Šef Hitne pomoci
08|Šef Bolnice
09|Zdrastveni Inspektor
[A]Šef Pilota

High command:
01|Direktor
02|Zamenik Direktora
03|Šef Osoblja
04|Supervisor

Takođe imaobih neke kodove za lakšu komunikaciju:
10-1 Sve jedenice dolaze na Parking glavne bolnice
10-2 Negativno/Odbijeno
10-3 Tišina na radio- Prekid svake vrste komunikacije na radiju tom trenutku
10-4 Potvrđeno/Pozitivno/primljeno
10-5 ponoviti zadnji prenos
10-6 zanemariti zadnji prenos
10-7 Odjava duznosti
10-8 Prijava duznosti
10-10- Pucnjava

Code A- Pad igre
Code B- Situacija sa administracijom
Code 1- Pranje vozila
Code 2-Zahtjev da sve jedinice upale radio
HVALA NA ČITANJU,srećno svim kandidatima!
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
786
Odbijeno
Razlog: Trenutno ne trazimo kandinate sa ovakvim specifikacijama.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom