Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54308
Players nickname
Zox Armani
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Jun 16, 2024
Time
00:00
Proofs
http://gta5grand.com/forum/threads/725769/

ZoxxOurmoney

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
5
Draga administracijo,ko god da ovo čita i pregleda pre svega dobar dan.Dobio sam ban na 54308 za g.p 6.22.Jako me je grizla savjest i bilo mi je zao te sam se izvinio odredjenim ljudima(leaderu familije koja me je kacila itd.)Ali sam se najviše kajao iz razloga jer je raspust a ja neću moći da igram na ovom projektu koji sam veoma zavoleo i aktivno igrao na njemu.Ponavljam jako se kajem molim vas za drugu sansu prihvatam money wipe.Pozdravlja vas Zox i nadam se da ću se vratiti ovom projektu brzo.Razlog jer sam uradio ovakvu glupost je jer sam donirao 6.5 miliona za taj fem a zatim su leader i ostali iskazivali dosta nepoštovanja iako sam se najviše brinuo za tu familiju.Ponovo vas molim za drugu šansu neće se ponoviti…
 

ZoxxOurmoney

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
5
I da dodam da je na 54308 uzeta samo jedna maska i ranac a vratio sam ranac još veće vrednosti stoga mislim da zaslužujem unban…
 

ZoxxOurmoney

Player
Player
Joined
Jun 23, 2024
Messages
5
I takođe možete videti u logorima kako je 54308 dao ukupno 6.5 miliona osobi pod id-em 50689 naspram cifre koje sam dao 142 k je ništa možete videti kako je bio lider familije gotti koju je kupio mojim parama koje sam mu dao molim vas gledajte logove.
 

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
134
Dajte mu unban momci dobar je lik gledajte mu historiju nema puno prekrsenih pravila i nije toliko puta kaznjavan ovi su ga namjestili ne zasluzuje ovakav igrac da ne igra na ovakvom dobrom projektu jer nije nista uradio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom