Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19079
Players nickname
Tesla Sanchez
Administrators nickname
Ahmed Radetinac
Date
Jun 25, 2024
Time
00:45
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/736842/post-2610336

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
134
Moguca korupcija administratora Ahmeda zalba je postavljena u utorak a admin je od cetvrtka stavio na razmatranje a kada je neki igrac postavio zalbu na moj id Ahmed Radetinac je poslije postavljanja te zalbe za 15 minuta i ukupno je u 30 minuta rijesio citavu zalbu a moju nece vec 5 dana evo link moje zalbe koju drzi preko 5 dana na razmatranju


A evo zalbe koju je on za 30 minuta zavrsio protiv mene zalba

 

Vukasina Escobar

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
100
Moguca korupcija administratora Ahmeda zalba je postavljena u utorak a admin je od cetvrtka stavio na razmatranje a kada je neki igrac postavio zalbu na moj id Ahmed Radetinac je poslije postavljanja te zalbe za 15 minuta i ukupno je u 30 minuta rijesio citavu zalbu a moju nece vec 5 dana evo link moje zalbe koju drzi preko 5 dana na razmatranju


A evo zalbe koju je on za 30 minuta zavrsio protiv mene zalba

Usput od kad ti znas šta znači korumpcija ko da si ti bio nekad admin
 

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
134
vidite vi ovo cim sam ja postavio zalbu na ahmeda on odma zavrsio moju zalbu hahaahahahaha
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
332
Moguca korupcija administratora Ahmeda zalba je postavljena u utorak a admin je od cetvrtka stavio na razmatranje a kada je neki igrac postavio zalbu na moj id Ahmed Radetinac je poslije postavljanja te zalbe za 15 minuta i ukupno je u 30 minuta rijesio citavu zalbu a moju nece vec 5 dana evo link moje zalbe koju drzi preko 5 dana na razmatranju


A evo zalbe koju je on za 30 minuta zavrsio protiv mene zalba

Admin radi kako stigne a ti da sutis bilo bi najbolje
 

Maca pendrekk

Player
Player
Joined
Apr 11, 2024
Messages
10
A evo zalbe koju je on za 30 minuta zavrsio protiv mene zalba

Naravno kada se vidi kako krsis pravila vec u povu od 20 sekundi bolje brisi da ne trosis vreme onako si banovan na svim nalogima ing i sada se trudis sve da stavis u istu rupu sa tobon
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom