Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18722
Players nickname
Lav Alcapone
Suspect ID
42673
Date of violation
Jun 25, 2024
Time of violation
03:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=KOBDxgEo-j0

Lav Montana

Player
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
97
E ovako dosao sam u stanicu pijan u rp situaciji hteo sam da napravimo kvalitetan rp ali naravno urke siciliano koji je korumpiran bez biografije me instant vezuje i spusta me u celiju u PD stanici i pritom me ne odvezuje cak iako sam ga zamolio ali u redu, uros me drzi vezanog 20 minuta nakon toga krece da me bombarduje kaznama za zlocine koje ja nisam pocinio u kazna mi je dao 180k cak iako je maksimalno 50k. Nakon 29 minuta on krece da me izvlaci iz celije u PDu i da me vozi prema zatvoru, tamo me hapsi i to je kraj price. Izvinuo bih se administraciji i igracime osim urketa salamanke koji su se uvredili na ispadima od moje strane, iznerviran sam bio jer od urketa ni jedan normalan rp ne moze da se izvede i jer hapsi ljude bez razloga. Takodje me je terao da se skidam go. Voleo bih se zahvaliti administratoru Mitvi Killa koji je lepo spectateao i voleo bih se izvinuti svakome jos jednom ko je i ako je bio uvredjen osim urketu salamanci. Ugodan ostatak dana zelim.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,839
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Čeka se odgovor ID-a 18722. Ima 7 sati da odgovori.

  • Svaki offtop komentar ako ga bude bice kaznjen
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,839
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Odbiti ovu zalbu

POV. Nije dostavljen u datom roku !!!​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom