Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande | Kojke Kojlc

Rejected
Status
Not open for further replies.

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
130
1. Vaše ime IRL: Bogdan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosjek online po danu: 4-5h radnim danima, 6-8 sati vikendom
5. Vaš Discord: Kojke#4860
6. Vaše ingame ime: Kojke Kojlc
7. Vaš ID: 34359


Dodatne informacije


1. Lider za..... Marabunta Grande


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


- Pre svega, hvala na citanju moje prijave, bio sam u dosta organizacija obisao sve , i odlucio sam se da isprobam poziciju lidera na serveru. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opustenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksicnosti, te verujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.
- U dosta org sam bio HC kao i ova (12) i na osnovu mojeg znanja ja sam siguran u to da cu ja odlicno moci da vodim organizaciju. Imam spremnjenu ekipu koja ce uspeti da me isprati i da mi pomogne oko svega.
Sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande .
Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 13+ godina (ako neki igrac nema 13+,ali odlično zna pravila,mogao bi napraviti izuzetak), ovaj limit je zato sto ima mnogo ljudi koji ne poštuju pravila servera i neki ih namerno krše i misle da su veoma zanimljivi ostalim normalnim igračima kao i sto vecina njih ne shvata ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima unistavaju sav RolePlay osecaj.
U nekoliko recenica cu reci kako ce funkcionisati
moja organizacija.
Kada govorimo o clanovima , svakom mom clanu ce biti podjednako gledan njegov trud tako i dat bonus za sve.
Svaki novi clan koji ce zeleti da se pridruzi organizaciji mora ce proci isptivanje koje ce biti test od 20 pitanja na kojih ne sme biti 3 ili vise greski. Samo cu primati ozbiljne RP igrace u organizaciji.
Grafiti team , turf team ce biti celokupno popunjen za najbolji moguci rad.
Moja organizacija ce vise biti fokusirana na RP , u smisli da zelim da se RP ojaca , da stalno budu pljacke , raidovi , talacke itd.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Trenutno stanje sa organizacijama je relativno lose , nema RP aktivnosti , talacki , pljacki samo kada je to obavezno.
Talacke, GS, bi pravio i preko dana, da bi se i drzavne organizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talacke, ne kao do sada samo u vecernjim, nocnim satima.
Napadi na state object-e ce se dosta popraviti jer u zadnjem vremenu ih uopste nema skoro.
Svaki clan bi imao svoju grupu gde bi oni isli zajedno i obavljali svoj posao na primer ( Grafitti team, State Object napad , Tajne )
Takodje bi napravio turnir svojoj organizacija za najaktivnje clanove nekih grupa.
Svake nedelje ce se HC gledati aktivnost njih i najaktivnija grupa ce osvojiti odredjenu nagradu bilo to RankUP , Bonus.


Rankovi:

1. Suspend
2. Youngster
3. Dealer
4. Supplier
5. Capo
6. Grafit team
7. Grafit team lider
8. Corner Boss
9. Turfer
10. Enforcer
11. O.G.
12. Co-Leader
13. Leader
Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave.


Select for moderation
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
895
ODBIJENO
-Trenutno vam je aplikacija za leadera (Blood Street Gang-a) na razmatranju-
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom