Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19079
Players nickname
Tesla Sanchez
Suspect ID
31966
Date of violation
Jun 25, 2024
Time of violation
21:00
Proofs
https://imgur.com/E3w2RfO

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
128
Molio bih administraciju da pregledaju pc od ovog Igraca na povovima njegovim plus na discordu njegovom shera ilegalne reduxe ima jos ispod ilegalni reduxa ako ocete mozete i mene pc check ako je potrebno ja sam clear igrac mada ovaj igrac kada on nekog hita izmedju noge ili milimetar pored glave prihvati hit nekako. Id igraca je 31966 Ime je Jovan Milosavljevic i njegov discord je jovke0810.

Evo ga 2 dokaz njegov yt kanal gdje se vidi da ima ilegalne reduxe


ili
 
Last edited:

Jovan Milosavljevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
25
1. Klasican primer blackmailinga jer su mi provalili sifru na discordu i slali ne primerene discord servere.
2. Igrac nema pov u kojem mi metci ne prolaze kroz noge drugim igracima ili da imam bilo kakav hitbox.
3. Ja vec odavno nemam taj redux i vise ne koristim reduxe jer ne zelim da naletim na neki koji je ilegalan.
 

Teslicaa

Player
Player
Joined
Jun 23, 2023
Messages
128
jeste obrisan al sam ja snimio taj video jer sam znao i imam jos jedan dokaz gdje na mom povu seras skrin i ulazim i vidim ti redux tkd ako ne prihvate ide druga zalba pusa :) kaznite svaki naredni offtopic administracijo
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Leader of unofficial org
Joined
May 17, 2023
Messages
363
Molio bih administraciju da pregledaju pc od ovog Igraca na povovima njegovim plus na discordu njegovom shera ilegalne reduxe ima jos ispod ilegalni reduxa ako ocete mozete i mene pc check ako je potrebno ja sam clear igrac mada ovaj igrac kada on nekog hita izmedju noge ili milimetar pored glave prihvati hit nekako. Id igraca je 31966 Ime je Jovan Milosavljevic i njegov discord je jovke0810.

Evo ga 2 dokaz njegov yt kanal gdje se vidi da ima ilegalne reduxe


ili
brate ne mozes traziti neciji pc check lepo ako je igrac sumnjiv administraciji oni ce to da rese
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
859
ODBIJENO
-Niste dostavili validne dokaze-

Napravite novu žalbu sa dokazima da igrač krsi pravilo G.P.4.1
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom