Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Milos.mosketarac

Player
Player
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
1. Vase ime IRL: Milos Mosketarac
2. Vase godine: 16
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosjek online po danu: 9h+
5. Vas Discord: Milos Mosketarac
6. Vase ingame ime: Milos Mosketarc
7. Vas ID: 40247



1. Lider za Emergency Medical Service

2. Zasto zelite biti Lider ove specificne organizacije? ( Navedite tri rzloga uz objasnjenje)

2.1 Zelim biti lider ove specificne organizacije, zato sto imam jako puno iskustva ne samo radom u EMS, vec i sa samom medicinom. Ja od malih nogu sam zelio da postanem bolnicar i sada vec studiram medicinu i ide mi jako dobro.Pa zbog toga zelim da samu medicinu iz RL nekako dovedem u RP da bude sto vise slicno RL.

2.2 Isto tako zelim da budem lider jer znam kako ova organizacija funkcionise i radi, jer sam dosta mandata i puta bio u njoj. Sam rad organizacije i njena zanimljivost koja me privlaci od kako sam se rodio mi daje zelju i zamisao organizacije kada bih ja bio njen lider.

2.3 Imam jako puno iskustva i u ostalim drzavnim organizacijama (FIB,SAHP,GOV, LSPD, NG) u kojima sam bio HC, i zbog toga imam iskustva da drzim organizaciju na pravi nacin!

3. Vas savjet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji.

-
Kao prvo i osnovno uveo bih obavezno posedovanje zdravstvenog osiguranja (obavezno samo za lica iz drzavnih organizacija). Imao bih cinove koji bi bili zaduzeni da svake sedmice jedan put idu do savke drzavne organizacije i provjeravaju zdravsteveno stanje zaposlenih.
- Sto se tice regrutacija imao bih svake sedmice do 3 regrutacije, izuzetak u slucaju da nam hitno trebaju novi clanovi.
- Zaposleni bi imali pravo na bonus u skladu sa njihovim ponasanjem,radom,trudom i zalaganjem.
- U slucaju da zaposleni urade nesto sto nisu smjeli kao na primjer bilo bi zabranjeno spavati u uniformi ili prekrsavanje odredjenih pravila grada bili bi kaznjavani opomenom (3 opomene kick iz org)
- Naravno, zaposelni bi bili zaduzeni da salter u glavnoj bolnici nikako nesme biti ostavljen bez ikoga, takodjr ako je neko za salterom nikako nesme otici bez da pita nekoga od kolega da preuzmu glavni salter, izuzetak ako kolegi pukne igrica napise na discord EMS ,,KOD A glavna¨
- Kada bi lice zatrazilo zdravstveno osiguranje, bolnicar bi ga krenuo ispitivati par pitanja kako bi se vidjelo da li je lice zdravo,normalno i bistro da bi dobilo zdravstveno osiguranje.
- Uvjek bi bili tu za nase kolege iz drugih drzavnih, tako sto bi dolazili na evente banku i nosac kako bi davali adrenalin!


HVALA NA CITANJU - Milos Mosketarac
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom