Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1453
Players nickname
Marko_Fastest
Suspect ID
61308
Date of violation
Jun 26, 2024
Time of violation
13:50
Proofs
https://youtu.be/ID1fX9pAkIA

Carlo_Salvatore

Player
Player
Joined
Oct 7, 2023
Messages
108
dostavite vi pov,posto navodite sve i svasta,da vide ljudi sta ste vi radili,kako pucate bez uslova,i dolazite 30 min ranije da zauzmete krov gde su paneli,a dozvoljeno je 15 min pre panela da se dodje...pozdrav,naucite pravila decki pa se onda pravite pametni,,,,
 

Amsal Redzo

Player
Player
Joined
Apr 25, 2024
Messages
13
dostavite vi pov,posto navodite sve i svasta,da vide ljudi sta ste vi radili,kako pucate bez uslova,i dolazite 30 min ranije da zauzmete krov gde su paneli,a dozvoljeno je 15 min pre panela da se dodje...pozdrav,naucite pravila decki pa se onda pravite pametni,,,,
kao prvo vi ste radili nlr(ako znaš šta je to)a kao drugo dosli smo na panele u 13:00 jer su tad bili pa smo opet dosli u 14:45 na još panele vi ste uzeli heli i zakucavali se u nas kako bi nas pobili još ste meni licno psovali majku ako neko trazi pov nek mi se javi na discord:amsal_03398
 

Carlo_Salvatore

Player
Player
Joined
Oct 7, 2023
Messages
108
kao prvo vi ste radili nlr(ako znaš šta je to)a kao drugo dosli smo na panele u 13:00 jer su tad bili pa smo opet dosli u 14:45 na još panele vi ste uzeli heli i zakucavali se u nas kako bi nas pobili još ste meni licno psovali majku ako neko trazi pov nek mi se javi na discord:amsal_03398
ako imas pov postavi ga ovde...pozz
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,274
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 42464 ce dobiti kaznu za G.P. 6.15
Ostali ID se ne vide
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom