Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Leader za The Ballas gang | Johnataan Vanilla

leon budincevic

Player
Player
Joined
Aug 5, 2023
Messages
61
Informacije
1. Vaše ime IRL - Leon
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+2
4. Prosjek online po danu - 8-11h
5. Vaš Discord - Budincevic.l
6. Vaše ingame ime - Johnataan Vanilla
7. Vaš ID - 46829

Dodatne informacije

1. Lider za... - The Ballas Gang
2.
Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Kao prvu stvar bih hteo da kažem trenutno vidim da skoro nema ni jedne crime organizacije i hteo sam da se apliciram i da pokušam voditi crime, od kada igram na projektu sam stalno skoro bio u crime organizacijama i smatram da sam sposoban i spreman da držim istu.
- Hteo bh biti Lider ove organizacije da bih poboljšao RolePlay u getu a i ovako imam ekipu koju sam upoznao na serveru i sa kojom sam stalno sada, stvarno su iskusni i HardRP igrači, sa njima bih mogao dosta toga da poboljlšam u RP-u.
- Takodje jedan od najvećih razloga je jer nema organizacija trenutno i kad ima neopstanu dugo i po mom mišljenju mislim da će moja biti dobro vođena i da ćemo uspeti održati je do kraja mandata, mi bi pokušali da RP dovedemo na neki veliki nivo ali sa time da bude i zezanja i druženja.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
- Pokušao bi da povećam RP u getu sa organizovanjem ljudi iz bande da idemo da se pucamo i robamo po getu, a pored toga bi pokušao da više organizujem talačke situacije sa drugim bandama.
- Kad dođe novi clan u organizaciju bio bi ispitan po listi praavila koju bi dao svojim High Command-ama da ih ispitaju i da u organizaciju ne može da uđe svako i da pokvari organizaciju i RP u njoj.
- Posle svake akcije bi se trudio da dajem mojim članovima bonuse, a takodje ako je neki član dosta aktivan nagradjivao bi ga čak i sa rank up-om.



Rankovi:
1. Suspend
2. New Boy
3. Rookie
4. Geto Boy
5. Supplier
6. Grafit Team
7. Grafit Team Leader
8. O.G.
9. Enforcer
10. Capo
11. Event Leader
12. Desna ruka
13. Šefina


Hvala unapred na pročitanoj aplikaciji i srećno svim ostalim kandidatima.
 
Top Bottom