Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Marabunta Grande | Yaniis Bomba

Rejected
Status
Not open for further replies.

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
79
Vaše ime RL: Patrik

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 5-6 sati svaki dan

5. Vaš discord: patrickloco

6. Vaše ime in game: Yannis Bomba

7. Vaš ID: 16825

1. Lider za : Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 S obzirom na moje iskustvo smatram da bih mogao voditi ovu organizaciju i napraviti kvalitetan RP sa njom.
2.2 Već sam duže vrijeme na ovome projektu, bio sam nekoliko puta High Command u bandama, no nikada nisam bio Crime Leader te iz toga razloga se želim okušati u tome.
2.3 Imam spremne ljude za razne evente, naravno ljude sa velikim iskustvom koji bi, smatram poboljšali RP na ovome projektu


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Ljudi koji bi bili aktivni unutar organizacije bili bi nadrađeni(novčano ili rank-upom),a neaktivni ljudi bili bi kickovani
3.2 Smatram da lideri nevode dovoljno brigu o tome što im članovi rade.. članovi koji krše pravila bili bi sankcionirani
3.3 OOC godine nisu problem te ću to zanemariti sve dok se ne krše pravila
3.4 Toksičnost nepodnosim te bi nju maksimalno kaznio bila ona IC ili OOC. smanjenjem tokšičnosti poboljšavamo odnose među članovima organizacije


Hvala na vremenu izdvojenom za čitanje i sretno ostalim kandidatima!
 

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
79
Vaše ime RL: Patrik

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 5-6 sati svaki dan

5. Vaš discord: patrickloco

6. Vaše ime in game: Yannis Bomba

7. Vaš ID: 16825

1. Lider za : Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 S obzirom na moje iskustvo smatram da bih mogao voditi ovu organizaciju i napraviti kvalitetan RP sa njom.
2.2 Već sam duže vrijeme na ovome projektu, bio sam nekoliko puta High Command u bandama, no nikada nisam bio Crime Leader te iz toga razloga se želim okušati u tome.
2.3 Imam spremne ljude za razne evente, naravno ljude sa velikim iskustvom koji bi, smatram poboljšali RP na ovome projektu


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Ljudi koji bi bili aktivni unutar organizacije bili bi nadrađeni(novčano ili rank-upom),a neaktivni ljudi bili bi kickovani
3.2 Smatram da lideri nevode dovoljno brigu o tome što im članovi rade.. članovi koji krše pravila bili bi sankcionirani
3.3 OOC godine nisu problem te ću to zanemariti sve dok se ne krše pravila
3.4 Toksičnost nepodnosim te bi nju maksimalno kaznio bila ona IC ili OOC. smanjenjem tokšičnosti poboljšavamo odnose među članovima organizacije


Hvala na vremenu izdvojenom za čitanje i sretno ostalim kandidatima!
Ispravak(promjena imena):Yaniis Bomba
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
903
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (28.06.2024) sa početkom u 21h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
903
OBAVIJEST

Poštovani,
interview za leadera je pomjeren, i održat će se (danas - 28.06.2024) sa početkom u 19:00h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom