Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8979
Players nickname
Tefo Koturic
Suspect ID
53123 53124 50552
Date of violation
Jun 15, 2024
Time of violation
16:50
Proofs
https://youtu.be/6EgHdNsTpqQ?si=PIpZWCMAl2eiRp0V

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
53
A šta sam ja tu praznio Tefo nađi si ti onda agente koji nece uzimati opremu kad idu na talačke globale itd. Ti si eto toliko pametan💀
 

Don rizbo

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
254
Au buraz ja mislio da je pd gor al nije upravu je covek scim da puca on? I videlo se vracao je sta mu jo ostalao moze i da ga neko ubije i da mu spomi pancir i ispadne puska mozda nema prime i otiso lupam u fam i izgubio puske A da nije zna da su kod njega
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Druže goni se, i sam znaš da se rokaju svakih 7 sekundi i svakih 8 zovu policiju da bi ih privukli u pucnjavu, zato mu je potrebno toliko, a i osim toga koliko mizeran moraš bit da u FIB-u kačiš za krađu iz skladišta kad i onako državne organizacije mogu samo naručiti municiju i NG im napuni skladište u roku od 20 min, doslovno imate beskonačno municije.
 

Leon Ashbluff

Player
Player
Joined
Feb 13, 2024
Messages
44
ajde brate da je sve to uzeto u isto vreme ali moze se videti da je on isao u patrole i kako je isao je i uzimao opremu ne razumem zasto smatras da je uzimanje oruzja iz skladista koje je tome namenjeno nazivas kradjom osim ako ima neki jaci dokaz da su krali
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,757
Prihvaceno

ID 53124 dobit ce kaznu za GP 6.3
- Stvari od organizacije ne smijete da stavljate u licno skladiste ili automobil , time krsite Kradju Skladista odnosno GP 6.3




ID 53123 nije prekrsio pravilo ! Stvari koje je uzimao nisu ukradene iskoristene ili izgubljene na spawnu !

ID 50552 - nije prekrsio pravilo ! Stvari koje je uzimao nisu ukradene iskoristene ili izgubljene na spawnu !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom