Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
48244
Players nickname
Cvikan Delic
Suspect ID
48244
Date of violation
Jun 27, 2024
Time of violation
11 58
Proofs
https://imgur.com/a/vTwKtWj

Cvikan Albatross

Player
Player
Joined
Mar 22, 2024
Messages
17
Dobar Dan neko mi je nekako usao na acc mislim da je mi je neko skontao sifru i gmail i promenio i voleo bih da mi promenite gmail i sifru i da mi date istu kroz discord jer ne znam sta da radim sto brze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hitno!!!
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
150
Ti si odgovoran za svoj akaunt,oni i da hoce ne mogu to uradit.
Resetuj pasword od akaunta,trebako bi ti doc na taj mail tvoj,osim ako ga nisu promjenili u tom slucaju r.i.p. onda mozes samo reportat akaunt da ga banuju i tjt.
 

Gedora0211

Player
Player
Joined
May 21, 2024
Messages
25
Dobar Dan neko mi je nekako usao na acc mislim da je mi je neko skontao sifru i gmail i promenio i voleo bih da mi promenite gmail i sifru i da mi date istu kroz discord jer ne znam sta da radim sto brze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hitno!!!
sto lagis kadd si dao svoju sifru i mail leo smoku koji je banovan 42k je ja bio snjim u voicu i pokazo mi vas chat de si mu ti dao da ban evajda i smatram da si skemao muju za unban ja bi teo da razmotrite sve sta je cvikan radio i ip adrese odakle se desio 1.1
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,796
Prihvaceno

ID 48244 dobit ce kaznu za GP 1.2

1.2 Igrač je u potpunosti odgovoran za svoj račun. Administracija Grand Role Playa ne snosi odgovornost za vaš vlastiti račun. Kada se izgubi pristup računu (npr. Hakira se), vaš će se račun suočiti s istim kaznama.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom