Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Aleksandar Papic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
260
Informacije

1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Prosjek online po danu: 6-12h
5. Vaš Discord: .fulex
6. Vaše ingame ime: Aleksandar Papic
7. Vaš ID:25003

Dodatne informacije

1. Lider za..... (FIB)

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

-Oduvek sam zeleo biti lider neke State organizacije sto mi je i uspelo u 2 navrata kada sam bio lider LSPD-a i lider SAHP-a, a pravu zelju uvek mi je pravio FIB te je i to razlog zbog koga se i prijavljujem za ovu organizaciju

-Imam dosta iskustva te kao lider te kao high comanda u state organizacijama te samim tim mislim da bi bio odlican izbor za lidera FIB-a

-Fib je za mene oduvek bio vrhunac State Organizacija i organizacija sa najvise mogucnosti RolePlaya, takodje ova organizacija je premestena na novu lokaciju koja omogucava bolju preglednost grada i brze reagovanje na akcije

-Imam dosta ljudi koji dolaze samnom samim tim oni bi mi pomogli da izgradim dobar fib koji ce biti profesionalan i pravedan prema svima


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Radi pozicije na mapi i obaveza koja ova organizacija snosi, imali bi smo veliko ljudstvo kako bi pokrili ceo grad i bili uvek najbrzi i sto profesionalniji na akcijama

-Moja Hc bi posvetila vreme svakom clanu kako bi ga uputila u rad organizacije i obucila da sto bolje obavlja svoj posao kao agent FIB-a

-Da bi ste usli u FIB moracete poznavati osnovna pravila ali i primere tih pravila i takodje da vidimo da li bi ste se snasli i kako bi ste postupili u odredjenim situacijama koje su moguce da vam se dese dok ste zaposleni u FIB-u

-Na ulicama bi uvek imali veliki broj patrola kao i UnderCover jedinica kako bi smo smanjili stopu kriminala na ulicama

-Cilj nam je biti u dobrim odnosima sa svim State Organizacijama kako bi smo na akcijama i u obavljanju naseg posla bili sto profesionalniji

-Pravi li bi smo sastanke svake nedelje kako bi smo uradili detaljan pregled stvari koje su obavljene tokom te nedelje, i takodje objasnili svim clanovima ukoliko postoji nekih nejasnoca i problema u organizaciji

-Na talackim situacijama glavni fokus je na taocu i kako obezbediti taoca da izadje ne povredjen iz te situacije, samim tim nam pomaze dobra saranja ostalih State Organizacija

-Moje High Comande ce uvek biti spremne na svaka pitanja i na svake sugestije, ukoliko neko ima neki problem ili pitanje tu smo 24/7 da im pomognemo i razjansimo bilo kakvu nejasnocu vezano za rad

-Ukoliko je neki clan nov i ne zna najbolje da obavlja svoj posao taj dan ce ici High Comanda sa njim u patrolu kako bi video kako se posao obavlja i kako da se ponasa u odredjenim situacijama
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom