Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Nesa Lininn

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
26
1.Vaše ime IRL Nesa
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 4-8h
5. Vaš Discord velja0910
6. Vaše ingame ime Nesa Linnin
7. Vaš ID 53542

Dodatne informacije

1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 U EMS kao org imam dosta iskustva.Prosao sam kroz dosta cinova i uvek me je privlacio nekako taj 01 i zelim da vidim kako je to.Smatram da je sada vreme i da imam dovoljno iskustva da se pokazem i uzmem ovu org jer proslo ispitivanje nije proslo bas najbolje.

2.2 Hteo bih da RP sprovedem na maks nivo.Znaci ukoliko bi neka state org odrzavala regrutaciju ja kao ems direktor bih poslao 2 coveka da provere ljude koji zele da se uclane u npr LSPD.Ti ljudi bi prvo morali da prodju psihicki pa fizicki pregled i tada bi bili spremni za org.

2.3 I kao zadnja stvar je to sto imam sprecan i iskusan HC team.Svi su bili HC u nekom ems-u i vodili super akcije i lab akcije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prvo moram da pripazim na greske kao sto je situacija sa FearRp.Ukoliko neko zeli u geto morace proci ispitivanje i obuku.Ta obuka bi bila i sami test gde bi npr clan LSPD-a opucao pored tela koje je blizu krvavljenja i tu bi video kako ce clan EMS-a odreagovati u toj situaciji. Povecao bi lab akcije i shvatio ih malo ozbiljnije jer vidim da u proslim mandatima to nije toliko gledano. Takodje bih morao da resim problem sa otkazivanjem poziva jer sam primetio da to mnogo ljudi radi.Npr prihvate pozov u sandy shores onda vide da je daleko i otkazu.Takvi ljudi bi bili sankcionisani od strane mene i HC tima. Povećana kontrola službeni za ostale drzavne organizacije . Napravio bih evente poput besplatnih pregleda svih građana.

kodovi:
10-1 Sve jedenice dolaze na Parking glavne bolnice.
10-2 Negativno/Odbijeno.
10-3 Tišina na radio- Prekid svake vrste komunikacije na radiju tom trenutku.
10-4 Potvrđeno/Pozitivno/primljeno.
10-5 ponoviti zadnji prenos.
10-6 zanemariti zadnji prenos.
10-7 Prijava pauze.
10-8 Odjava pauze.
10-10- Pucnjava
Status 1- Prijava duznosti
Status 2- Odjava duznosti
Code A- Pad igre.
Code B- Situacija sa administracijom.

Rankovi:
Suspend I
Suspend II
Suspend III
Medicinar
Doktor na obuci
Mladji doktor
Doktor
Doktor Senior
Farmaceut na obuci
Farmaceut
Pilot na obuci
Pilot
Labaratorijski teh. na obuci
Labaratorijski tehnicar
Pedijatar
Psiholog
Psihijatar
Probni hirurg
Vodja pilot jed.
Hirurg
Akademik
I09I Inspektor zdravlja
I08I Kontrola toka rada
I07I Vodja smene
I06I Z. vodje labaratorije
I05I Vodja labaratorije
I04I Sef osoblja
I03I Assistent direktora
I02I Zamenik direktora
I01I EMS Director
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
812
Čestitamo, pozvani ste na interview za EMS koji će se dešavat u Srijeda 03/07/2024 u 18:30h Budite u čekaonici 5 minuta prije početka. Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom