Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Miki Johnson

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
103
1. Vaše ime IRL: Robert
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 8-10h
5. Vaš Discord: miki_johnson
6. Vaše ingame ime: Miki Johnson
7. Vaš ID: 21771

Dodatne informacije

1. Lider za..... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1. Želim da pokušam voditi organizaciju kao što je FIB, dosta dugo sam bio HC u lifeinvaderu pa želim pokušati nešto drugačije
2. Imam dosta dobru ekipu uz koju mislim da mogu napraviti najbolji FIB do sada
3. Želim nadograditi svoja znanja i vještine i upoznati se sa novim kolegama i ostalim organizacijama

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Napravio bih posebnu jedinicu "DEA" i podijelio bi ih u dvije grupe, jedan dio bi išao i tražio posađeni kanabis, a drugi dio
bi tražio ljude (dilere) koji prodaju marihuanu i kokain

Imao bih posebnu jedinicu koja će se sastojati od nekoliko ljudi koja će biti posebno obučena za pregovore u talačim situacijama.

U dogovoru sa NG-om organizirao bi treninge u FZ, zbog prostranosti FZ-a tamo bih mogli vježbati nove taktike.

Napravio bi jedinicu (CSI) koja će raditi očevid nakon svakog zločina, što bi pomoglo pri pronalasku zločinaca.

Zajedno sa svojim HC-om bi radio obuke i vježbe novim/nižim činovima kako bi ih naučio nove stvari.

U dogovoru sa EMS-om bih vršio zdravstvene provjere svojih članova kako bi osigurali da imamo psihički i fizički zdrave članove
koji mogu svesti kriminal u Los Santosu na minimum minimuma.
Sa EMS-om bih pokušao napraviti program za rehabilitaciju zatvorenika uz pomoć mojih članova i psihijatra iz EMS-a, da ih vratimo na pravi put.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom