Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
59352
Players nickname
Salvatoree Rinna
Suspect ID
2521
Date of violation
Jul 1, 2024
Time of violation
21:01
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=9XGop5-FTyg

Sergej Rostov

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
26
Na POVU se vidi kako me pokušao prevariti za Jugulara. Bila je dogovorena cijena 4.5 za full maxan s drift kitom. kad je ponudio razmjenu na Videu se vidi kako su druge tablice. Prodao bi bi mi stock jugulara. Stavljam ovu zalbu jer je jučer tak mog brata prevaraio za 4.7 m isto mu je trebao prodati ovog Jugulara full maxanog na kraju mu je prodao stockani. Molio bih da se ovakim prevarantima stane na kraj !!! Vidi se sve u POVu
 

MaksimTislar123

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
19
Ja sam taj 2521 ID. Ja sam igracu slucajno ponudio krivi jugular jer mi je taj sa drugim tablicama bio odma pored nas jer smo se snjim htjeli odvest kad bi igrac kupio ovaj jugular sto je trebao kupiti. Poslje sam igraca spitavao ''Sta sam ponudio krivi auto itd...'' jer nisam odma skonto, tek sam sad na snimci vidio šta sam napravio. A ovo za brata sta je napiso nije istina jer sam ja taj auto tek danas kupio...
 

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
297
Ja sam taj 2521 ID. Ja sam igracu slucajno ponudio krivi jugular jer mi je taj sa drugim tablicama bio odma pored nas jer smo se snjim htjeli odvest kad bi igrac kupio ovaj jugular sto je trebao kupiti. Poslje sam igraca spitavao ''Sta sam ponudio krivi auto itd...'' jer nisam odma skonto, tek sam sad na snimci vidio šta sam napravio. A ovo za brata sta je napiso nije istina jer sam ja taj auto tek danas kupio...
Odoše ti na permu
 

Sergej Rostov

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
26
Ne znam kako ste dosli kupiti auto od 4.5m sa 1m kod sebe

Pa ja sam znao da je osoba scamer, jučer mi je brata skamala ne kontam u čem je problem jasno se vidi da scama ljude. Da ovo nisam bio ja nekog bi drugog skiinio za par milijona. O tome se radi i nemoj lagati da nije istina valjd znam šta mi je rođeni brat rekao i naravno da sad govoris da je krivi auto. A jučer si se mom bratu smijao u telefon podsmjehivao. To da bi si ponudio krivi auto ti baš ne pije vode
 

Guiseppe Rinna

Player
Player
Joined
Apr 25, 2024
Messages
12
Oglas doticnog
20240630202931-1.jpg
 

Guiseppe Rinna

Player
Player
Joined
Apr 25, 2024
Messages
12
Nazalost ja sam jucer bio scaman od strane ovog oglasa isto kao i kolega koji ima pov. Kamerica mi se pokvarila i nemam nazalost snimljeno. mogu samo popratit slikama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom