Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved PZZ 1.1 | 59652 21049 50973 || BA | 21049 || MG | 59652

Status
Not open for further replies.
Your ID
52658
Players nickname
Djiro Kalasnjikovv
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 5, 2024
Time of violation
1:34
Proofs
https://streamable.com/im0zkg

Djiro Driblas

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
39
Sve se vidi na POV-u. Sva trojica su ucestvovali u dzeparenju west pace jakne na podruciju Crnog Trzista (vidi se po lampicama) te je 21049 uradio Bug Abuse (prekinuo animaciju rolovanja) te je 59652 rekao "To ste vi od panela" zato sto je isao da nam krade panele, a imao sam masku na sebi.
 

coaaa milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
64
Brate ubili smo te ban geta nego si pao tu nazalost nemamo pov ali ishitali smo te ti si krenuo da bezis na blek i ubili smo te i ti si pao iza lapica
 

Sakib Silvia

Player
Player
Joined
Nov 22, 2023
Messages
53
Sve se vidi na POV-u. Sva trojica su ucestvovali u dzeparenju west pace jakne na podruciju Crnog Trzista (vidi se po lampicama) te je 21049 uradio Bug Abuse (prekinuo animaciju rolovanja) te je 59652 rekao "To ste vi od panela" zato sto je isao da nam krade panele, a imao sam masku na sebi.
animaciju rolovanja ne izgleda svima isto pogotovo ovima sto to stalno rade u toku pucanja da se to kaznjava ja mislim da niko to nebi radio a pogotovo malo bogatiji ljudi tako da ja mislim da ovde nista nije prekrseno samo se zali zbog jakne koja je posteno uzeta a ostali isto nisu nista prekrsili moje misljenje.
 

Goce_Makedonac

Player
Player
Joined
Mar 5, 2024
Messages
131
animaciju rolovanja ne izgleda svima isto pogotovo ovima sto to stalno rade u toku pucanja da se to kaznjava ja mislim da niko to nebi radio a pogotovo malo bogatiji ljudi tako da ja mislim da ovde nista nije prekrseno samo se zali zbog jakne koja je posteno uzeta a ostali isto nisu nista prekrsili moje misljenje.
Ovaj samo prekrsio mg i tjt
 

Djiro Driblas

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
39
animaciju rolovanja ne izgleda svima isto pogotovo ovima sto to stalno rade u toku pucanja da se to kaznjava ja mislim da niko to nebi radio a pogotovo malo bogatiji ljudi tako da ja mislim da ovde nista nije prekrseno samo se zali zbog jakne koja je posteno uzeta a ostali isto nisu nista prekrsili moje misljenje.
posteno uzeta preko krsenja pravila bravo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom