Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25777
Players nickname
Cane Silni
Suspect ID
34668
Date of violation
Jul 5, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

Santo Capra

Player
Player
Joined
May 13, 2024
Messages
30
Dobar dan postovana administracijo!

Igrac pod ID-em 34668 je sa njegovog twink naloga Samanta Evil (ne znam koji ID to mozete vi proveriti ) prebacivao pare i stvari na main nalog preko drugih ljudi na nalog ID 34668 ( Main )

Takodje od kada je administrator Mujo Simba zabranio kupovanje i prodavanje BP-a za ingame pare igrac pod ID 34668 je nastavio da prodaje battle pass.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
264
Dobar dan postovana administracijo!

Igrac pod ID-em 34668 je sa njegovog twink naloga Samanta Evil (ne znam koji ID to mozete vi proveriti ) prebacivao pare i stvari na main nalog preko drugih ljudi na nalog ID 34668 ( Main )

Takodje od kada je administrator Mujo Simba zabranio kupovanje i prodavanje BP-a za ingame pare igrac pod ID 34668 je nastavio da prodaje battle pass.
zar nisi ti kupio od njega Battlepass?
Kempacu jedan sa kalasom za 50k



pogledaj sta ID 25777 Cane Slinac sa maina 18028 pise

 

Tomix

Player
Player
Joined
Jan 13, 2024
Messages
5
Dobar dan postovana administracijo!

Igrac pod ID-em 34668 je sa njegovog twink naloga Samanta Evil (ne znam koji ID to mozete vi proveriti ) prebacivao pare i stvari na main nalog preko drugih ljudi na nalog ID 34668 ( Main )

Takodje od kada je administrator Mujo Simba zabranio kupovanje i prodavanje BP-a za ingame pare igrac pod ID 34668 je nastavio da prodaje battle pass.
ID 34668 poznajem vec dugo vreme pricamo skoro svaki dan na discord. Taj lik od kad ja njega znam na twink je uso samo dok je bio kod mene u Familji ime od fam je bio Brotherhood on je dolazio samo da nam pomogne za neke Evente to je bio samo kratki period zato sto se on posvadjao sa nekim iz fama i livao od taj period ID 34668 nije bio aktivan na svom Twink-acc pod imenom Samanta Evil sem kad su bili Grand Coinsi i to je bilo to. Kad je Dragi Mujo javio da je zabranjeno prodavanja BattlePass , ID 34668 je mene i mog druga upozorio sta je Mujo napiso za Pravilo G.P 1.6
 

Vasа Simic

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
142
Dobar dan postovana administracijo!

Igrac pod ID-em 34668 je sa njegovog twink naloga Samanta Evil (ne znam koji ID to mozete vi proveriti ) prebacivao pare i stvari na main nalog preko drugih ljudi na nalog ID 34668 ( Main )

Takodje od kada je administrator Mujo Simba zabranio kupovanje i prodavanje BP-a za ingame pare igrac pod ID 34668 je nastavio da prodaje battle pass.
.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,933
Odbijeno

Morate da budete bar malo detaljniji jer prebacivao preko nekih ID-eva a imamo 60k+ igraca ne pomaze

Sto se tice Battle Pass-a bit ce detaljno provjereno​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom