Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22086
Players nickname
Alex Makedonac
Suspect ID
23828
Date of violation
Jul 4, 2024
Time of violation
22:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=h1Xuy2osIj0

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
161
Na kraju dana sve je do para imam 300m dacu ti sve samo da se ne brukas ovde po forimi ce navuces jos neku bedu na ledja, meni nista igrica ne znaci kao tebi , a tu u logovi si mogo isto da slikas kako sam kupio istu tu stalu mojim paraman a i one pare sto nisi vratio jos od onomad glupo da se brukas za par miliona i onako placas trenerku 160m+ sta je to za tebe a trazis turjde ne ide bato ali ko drugome jamu kopa sam u nju upadne. Budi mi dobar ▲
 

Zoki Reyli

Player
Player
Joined
Jun 26, 2023
Messages
32
6.22 Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)

Slika 1 :
Slika 2 :

Hell Orange
A tebi brate kad ti pomozio mone jel ti bilo dobro bilo ti i sad kacis za gluposte pa co leader je sta hoce moze da radi plus pola njegovi biznise su i plus nije napustio fam boze boze kakvi ima po forumu neznam koja vi je fora da mestite neko zasto i to radite
 

Alex Milne

Player
Player
Joined
Apr 26, 2023
Messages
37
6.22 Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodičnog računa bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladišta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)

Slika 1 :
Slika 2 :

Hell Orange
Sramota kad ti pomagao tad najbolji je mone sad kacis sramota ovakve ljude treba odstraniti od servera
 

Jenifer Cash

Player
Player
Joined
Feb 5, 2022
Messages
202
Brate pa ovaj Alex Makedonac ID 22086 mene navuko na BA zbog njega sam sve izgubila. Navuko me i posle kao reko ko te terao da me slusas, a nije me ostavio na miru dok me nije navukao. Jako losa osoba. Zlo.
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,933
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Ceka se potvrda Lidera Porodice da je ovo kradja

Rok 8h

Svaki OffTop naredni rezultirat ce kaznom forum naloga​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom