Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
58418
Players nickname
Zaxon Escobar
Suspect ID
12669
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/en5vvtU9pjc

Zaxon

Player
Player
Joined
Apr 1, 2024
Messages
18
kako se vidi na pov da se igrac 12669 vratio na isto mesto da prije 15 minuta cim je iskrvario DETALJNO: na prvi pov se vidi da je covek iskrvario u 0:01 na sekundu 0:02 na pov
na drugim pov se vidi da se covek vratio u 0:03 na sekundu 0:05 na pov
Zahtevam da se kazni ovaj igrac jell ovde nema nimalo RPa
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
Coby jebem ti kevu deriste malo suti tu da ti ne leakam broj tel i sliku izgledas ka medved bez hrane

 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,991
NLR Pravilo je da se 15 minuta ne možeš vracati u borbu, i NLR pravilo nije vezano za lokaciju nego da ne možeš borbu nastaviti

Mene kad ste dovršili, nakon 3 minute došao je poziv na PD-a da je pucnjava u toku i da je gradjanin napadnut, te sam izasao na poziv
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
NLR Pravilo je da se 15 minuta ne možeš vracati u borbu, i NLR pravilo nije vezano za lokaciju nego da ne možeš borbu nastaviti

Mene kad ste dovršili, nakon 3 minute došao je poziv na PD-a da je pucnjava u toku i da je gradjanin napadnut, te sam izasao na poziv

Zavrsit cete kao Luxi, pozz
tebe niko nije dovrsio a nije ni proslo 3 minuta nego 2 ja neznam kako si tio bio admin nema sta KORUPCIJA
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
NLR Pravilo je da se 15 minuta ne možeš vracati u borbu, i NLR pravilo nije vezano za lokaciju nego da ne možeš borbu nastaviti

Mene kad ste dovršili, nakon 3 minute došao je poziv na PD-a da je pucnjava u toku i da je gradjanin napadnut, te sam izasao na poziv
Evo ko na mestava bannove konju jedan ja tebe nisam okacio za black mailing kad su mi svi vikali okaci meni to hvala
 
Last edited:

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
74
E moj denza luxi je mogo da te kaci za black mail i nije te kacio a ti i coby ste prodane picke
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
74
HAHAHAHAHAHHAHAH NAJJACI MI OVAJ JUSUF I COBY USLI DENZI U DUPENCE ŠUPKAJU MU SE
A DENZA GLUP KA TRAKTOR HAHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAAH
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom