Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Bloods Streat Gang | Djole Katzz

Rejected
Status
Not open for further replies.

Djole Katz

Player
Player
Joined
Mar 5, 2023
Messages
127
1. Vaše ime IRL: Djordje
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 7-8
5. Vaš Discord: djolee18
6. Vaše ingame ime: Djole Katzz
7. Vaš ID: 36532

Dodatne informacije

1. Lider za..... The Bloods Streat Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Želim da vodim Bloods jer verujem da mogu da napravim važnu promenu u podzemnim operacijama grada. Geto trenutno mrtav, a bande su izgubile autoritet. Pljačke prodavnica su neuobičajene, a kada se dogode, loše su izvedene. Želim da pokažem mogućnosti bande koju predvode jaki i talentovani ljudi.




Shvatam potencijal ljudi kao nezvaničnog vođe porodice i zamenik u više bande u prošlosti. U mom prethodnom periodu kao zamenik lidera, verovao sam da je moć u rukama lidera, ali danas, nakon što sam imao prilike da osetim sve kao zamenik, znam da je moć u ljudima koji vas prate. Nema razlike da li ste dobar pucač ili dobar vođa. Važno je biti lider sa ljudima koji vam dovoljno veruju da se bore uz vas.



Moj poslednji razlog zašto želim da budem lider ove organizacije je taj što će mi to što sam vođa organizacije omogućiti da upoznam nove ljude u gradu, kao i da mi pruži grupu ljudi da se zabavim i da se ponovo osećam živim sa i izgradim i nosim čvrstu bandu, ali što je još važnije, obezbediće mi dugotrajna prijateljstva.



3. Vaš savet za poboljšanje nivoa igranja uloga u organizaciji.
Da biste se pridružili Bloodsima, unesite ooc i ic starosne granice.



Uverite se da su svi članovi upoznati sa propisima i da ih se striktno pridržavaju.



Pokušajte da prisustvujete što je moguće više događaja. Događaji zaokupljaju bandu i čine da se osećaju živima.



Dozvolite članovima da uživaju. Previše ozbiljno shvatanje igre može učiniti bandu agresivnom prema svima, što neki mogu tvrditi da je dobra stvar, ali morate zapamtiti da je mentalno zdravlje takođe od vitalnog značaja.


Najzad, favorizovanje je loše za lidera. Nemojte prodavati činove ili se povećavati samo zato što vam se neko sviđa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom