Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3301
Players nickname
Luka Lopac
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Jul 3, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/Vru0SV0

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
414
Pozdrav, danas sam dobio ban za GP 1.1 od strane admina Gerrita. Ovo mi je cudno posto GP 1.1 podrazumijeva dijeljenje akaunta, sto ja nikada nisam radio. Svaki put kada bih radio nesto riskantno s obzirom na ta pravila, javio bih se Muji ili Abrahamu za to jer znam koliko su ta pravila bitna i nisam se nikada zelio dovesti u takvu situaciju da budem kaznjen za takvo nesto. Ako se ne radi o takvoj situaciji da sam javio nekome od admina, vjerojatno je greska koju sam napravio na pocetku servera. Tada nisam, kao ni vecina, bio upucen u pravila i sto se ne smije raditi tako da sam vjerojatno tada prekrsio to pravilo. Nikada nisam imao namjeru dijeliti svoj akaunt, a to sto se desilo je bilo iz neznanja, jer opet napominjem bio je pocetak servera i nisam bio upucen da postoje pravila, a kamo li da se ne smijem prijavljivati na tudji kompjuter. Od tada svaki put kada negdje idem, mijenjam nesto ili slicno tome, najavim se adminima. Da napomenem da sam se nekoliko puta prijavljivao za lidera i admina i svaki put prosao provjeru, jer se vjerojatno ta greska zanemarivala. Zao mi je zbog ovoga i izvinjavam se sto sam to prekrsio, ali stvarno nije bilo namjerno niti sam imao pojma da to ne smijem. Nadam se da cete mi pruziti da ponovno zaigram na ovom serveru.
Hvala na razumijevanju, lijepi pozdrav.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom