Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mass Rule Break I G.P. 6.15 I ID: 54407, 48400, 57421, 61190, 10930

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48684
Players nickname
Kody Nagato
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/vYaC_2UwpUI

Kody Nagato

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Sep 26, 2023
Messages
65
ovako ovo sve se desilo ispred zatvora prvo mass rule breake oko brojanja ovo sto se meni u pozadini cuju glasovi ne dira me to nesto previse druga stvar gledajte ID:57421 kako mog kolegu samo tako bzvz veze i vodi ga u zatvor bez ikakvog razloga drugo dolazi igrac ID: 10930 prvo vrijeda nas tu govori da smo govna i takoder izlazi iz auta i krece pucat tako da molim da se i to vrijedanje rijesi a ja mislim da je ovo nedopustivo i da se tu koristi malo moc nad nama koji nismo drzavni sluzbenici tako da molim da neki razum admin rijesi ovu situaciju
 

KastelBa

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
28
Kao sto sam ti reko Ispred zatvora je bio aktivni obracun DOC sluzbenika i nepoznati napadaca
Druga stvar kad je tako desavanje mi ne znamo ko nas napada i zasto tako da smo primorani odbranit teritoriju zatvora
stim da Ako je aktivni 10-10 nismo duzni brojat a ja sam ti vec brojo
a budi fer i citav POV pusti de ne ispadne da niste vi pucali
Hvala
 

Tarci Gonzalez

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
26
Kao sto sam ti reko Ispred zatvora je bio aktivni obracun DOC sluzbenika i nepoznati napadaca
Druga stvar kad je tako desavanje mi ne znamo ko nas napada i zasto tako da smo primorani odbranit teritoriju zatvora
stim da Ako je aktivni 10-10 nismo duzni brojat a ja sam ti vec brojo
a budi fer i citav POV pusti de ne ispadne da niste vi pucali
Hvala
Upravu je momak , Branili smo teritoriju zatvora a to sto si se vracao neprestajno iako si vidijo i cuo da se puca i da smo rekli da se odmaknes ali, ne mora neko glumiti budalu u jednoj rijeci trazio si guzici čepa
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,019
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu
Na pocetku POV-a jedete hranu samim time to mi daje do znanja da je moguce da vas je neko pucao prije , a to potvrdjuju sluzbenici koji govore da vam je vec brojano , samim time ja dok ne utvrdim to ne mogu da kaznim STATE jer oni imaju pravo bez brojanja da pucaju ako ste vec jednom upozoreni ( odbrojano vam ) bili ili ugrozili njihov zivot

Dostavite duzi POV od pocetka situacije ove da mogu da vidim kako tacno je sve ovo zapocelo

Rok dostave 8h

Svaki naredni OffTopic rezultirat ce kaznom forum naloga !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom