Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Simba
Suspect ID
28492
Date of violation
Jul 7, 2024
Time of violation
0:12
Proofs
https://imgur.com/a/wIQ5Hda

Stankula

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
86
sta ti kacis sledeci put kad budes gg napisao ima da ides za offtop
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
da nije istina ono sto se o tebi prica ne bi se branio forumom i kacenjem svakoga ko pomene tebe u cc
takodje zar nije podmornica trebalo bi da ides nemoj da ti denza daje warnove za neaktivnost ne bi bilo lepo od njega

Nisi tako pričao kad si molio Denzu da te ubaci u org?

Kad si bio korumpiran kao admin pa radio sve i svašta pa dobio kick? Pa se meni kasnije izvinjavao što si bio nevaljao?

Nisi tako govorio kad si dijelio komande od admina 6 koje si dobio od Limrexa jarana, za šta se dobija blacklista i svašta nešto drugo što ne bi smio?

Samo mi ti nemoj pametovat ni o čemu, živ bio 105 godina, pa opet što se kaže.

Čokoladice moja draga mala slatka, niko te nije spomenuo, miješaš se gdje ti nije mjesto.

Ako je došlo do kršenja pravila, igrači trebaju biti kažnjeni i to je to. Završena priča.

Ljubi te Cobiša čokoladice moja mala ❤️
 

good oper

Player
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
13
Nisi tako pričao kad si molio Denzu da te ubaci u org?

Kad si bio korumpiran kao admin pa radio sve i svašta pa dobio kick? Pa se meni kasnije izvinjavao što si bio nevaljao?

Nisi tako govorio kad si dijelio komande od admina 6 koje si dobio od Limrexa jarana, za šta se dobija blacklista i svašta nešto drugo što ne bi smio?

Samo mi ti nemoj pametovat ni o čemu, živ bio 105 godina, pa opet što se kaže.

Čokoladice moja draga mala slatka, niko te nije spomenuo, miješaš se gdje ti nije mjesto.

Ako je došlo do kršenja pravila, igrači trebaju biti kažnjeni i to je to. Završena priča.

Ljubi te Cobiša čokoladice moja mala ❤️
od ovoga sto si naveo jedino je "Čokoladice moja draga mala slatka, niko te nije spomenuo, miješaš se gdje ti nije mjesto." istina
 

MihaFlow

everybody is on something
Player
Joined
Jul 6, 2024
Messages
44
Nisi tako pričao kad si molio Denzu da te ubaci u org?

Kad si bio korumpiran kao admin pa radio sve i svašta pa dobio kick? Pa se meni kasnije izvinjavao što si bio nevaljao?

Nisi tako govorio kad si dijelio komande od admina 6 koje si dobio od Limrexa jarana, za šta se dobija blacklista i svašta nešto drugo što ne bi smio?

Samo mi ti nemoj pametovat ni o čemu, živ bio 105 godina, pa opet što se kaže.

Čokoladice moja draga mala slatka, niko te nije spomenuo, miješaš se gdje ti nije mjesto.

Ako je došlo do kršenja pravila, igrači trebaju biti kažnjeni i to je to. Završena priča.

Ljubi te Cobiša čokoladice moja mala ❤️
jel tako ljubis i stellu pedofilu
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
626
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.
ID 28492 ce dobiti kaznu za OffTopic u Club Chat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom